13-letni chłopiec PROWADZIŁ AUTO! Dramatyczny finał

Pewien 13-latek z Płocka wsiadł za kierownicę auta i prowadził bez zezwolenia samochód. Finał okazał się dramatyczny.

Dramatyczne doniesienia z Płocka. Niespełna 13-letni chłopiec wsiadł wczoraj za kierownicę volkswagena i spowodował poważny wypadek. W środku siedziała nietrzeźwa para –  29-letni mężczyzna i 24-letnia kobieta. Tuż po spowodowaniu wypadku, zszokowany nastolatek, wysiadł z samochodu i uciekł. Chwilę później został potrącony przez przejeżdżający samochód.

Gdy kierujący volkswagenem 13-latek uderzył swym samochodem w tył forda, wysiadł z auta i zaczął uciekać. Niestety, podczas tej ucieczki został potrącony przez przejeżdżający akurat inny samochód, także forda. W wyniku tego zdarzenia trafił do szpitala. Na razie nie ma informacji, czy nieletni odniósł poważniejsze obrażenia – poinformowała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Płocku podkom. Marta Lewandowska.

Policja szczegółowo analizuje okoliczności całego zdarzenia.

Trwają wciąż szczegółowe ustalenia, dotyczące okoliczności zdarzenia. W przypadku 13-latka dalsze czynności muszą być przeprowadzone w obecności rodziców. Wtedy też pobrana zostanie od niego krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Niezależnie od wyników tych badań, sprawą nieletniego, który doprowadził do kolizji, i tak zajmie się sąd rodzinny – powiedziała policjantka.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: PixabayKomentarze