13-letnia uczennica zaszła w ciążę! Szokujący wiek ojca!

wiek ojca

Policja z rosyjskiego Kraju Krasnodarskiego prowadzi śledztwo w sprawie 13-letniej dziewczynki, która jest w drugim miesiącu ciąży. Uczennica jednej ze szkół miała zajść w ciąże ze swoim młodszym kolegom. Najbardziej w tej sprawie szokuje wiek ojca, który w wątpliwość poddali lekarze.

Sprawa zbulwersowała  mieszkańców miasta i opiekę społeczną, która nie ma zbyt dobrej opinii na temat rodziny nastolatki. Pracownicy instytucji podają w wątpliwość słowa 13-latki jakoby miała współżyć ze swoim 10-letni kolegą i to właśnie z nim zaszła w ciąże. Szokujący wiek ojca jest więc największą kontrowersją. Śledczy podejrzewają, że może za tym stać ktoś z bliskich uczennicy z rosyjskiego Kraju Krasnodarskiego, ponieważ w rodzinie nadużywa się alkoholu i jest ona pod ścisłym nadzorem pracowników opieki społecznej. Mimo wielu wątpliwości nastolatka twierdzi, że ojcem dziecka jest jej 10-letni chłopak, którego kocha.

 

 

ZOBACZ:Ksiądz miał romans z nastolatką. Kiedy prawda wyszła na jaw dziewczyna (…)!

 

 

Dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie przeszła szereg badań. Lekarze określili, że jest dokładnie w siódmym tygodniu ciąży. 13-latka zadeklarowała się, że mimo młodego wieku chce urodzić i wychować maleństwo. Popierają ją również rodzice, którzy kategorycznie nie zgadzają się na aborcję. Badania dowiodły, że dziecko rozwija się prawidłowo i nie stanowi zagrożenia dla życia nastolatki. Pozostaje jednak wątpliwość kto tak naprawdę jest ojcem dziecka, ponieważ lekarze nie wierzą, że jest nim 10-letni chłopiec, który nie osiągnął jeszcze dojrzałości seksualnej. Wszystko wskazuje na to, że stoi za tym ktoś z dorosłych.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:NOWA miłość Kamila Sipowicza JEST W CIĄŻY? Wiadomo już, że…

 

 

źródła: fakt.pl, foto: pixabay.comKomentarze