Grała w serialu 13 posterunek. Nie zgadniesz, co teraz robi Aleksandra Woźniak!

Grała w serialu 13 posterunek. Nie zgadniesz, co teraz robi Aleksandra Woźniak!

Serial 13 posterunek emitowany był z przerwami od 1997 do 2000 roku.

I choć emisja sitcomu 13 posterunek zakończyła się już 20 lat temu, to nadal pamiętamy ten film.

Dodatkowo sam tytuł stał się określeniem pewnych zachowań Policji. Często, gdy mowa o nieudolności czy zabawnych wydarzeniach z udziałem funkcjonariuszy, słychać określenie, że to „prawdziwy 13 posterunek”.

 

W serialu główną rolę miał  Cezary Pazura (jako Cezary Cezary), a Aleksandra Woźniak grała Kasię – zakochaną w nim policjantkę. Starszy posterunkowy – Kasia próbuje rozkochać w sobie Czarka i wyjść za niego za mąż.

 

Aleksandra Woźniak po roli w 13 posterunku grała także w Złotopolskich, Plebanii i Barwach Szczęścia. Teraz jednak aktorka podała zaskakującą informację.

 

Otóż Aleksandra Woźniak kończy karierę aktorską! Za pośrednictwem facebooka poinformowała, że od teraz pracować będzie jako psycholog:

 

Szanowni Państwo, informuję, że przestałam wykonywać zawód aktorki. Kilka lat temu odkryłam w sobie dużo większą pasję, jaką jest psychologia i z tą dziedziną wiążę swoja przyszłość. Nie będziecie mnie już Państwo mogli oglądać w nowych produkcjach na ekranie. W to miejsce będę się zajmować prowadzeniem terapii oraz warsztatów rozwojowych.

 

Stawki u Aleksandry Woźniak nie są wygórowane. Obecnie możliwe są tylko konsultacje on line, za które trzeba zapłacić 100 złotych.

 

Aktualnie prowadzę terapię tylko w systemie online.
Koszt sesji 100zł za 50min.

 

Poniżej przypominamy jeden z odcinków serialu 13 posterunek.

A Wy poszlibyście do Aleksandry Woźniak na terapię? 🙂

 

>>>Doda pokazała się w seksownym body! Zapomniała o TYM szczególe! (FOTO)

 

 

fot. https://www.facebook.com/pg/alexandrawozniakaktorkaKomentarze