14-latka sprzedała swoje dziewictwo za 5 tys. złotych. Opowiedziała, jak wyglądało jej „spotkanie” z „nabywcą”! (VIDEO)

Od czasu do czasu pojawiają się w mediach informacje o takiej czy innej dziewczynie czy kobiecie, która za znaczną kwotę pieniędzy chce „sprzedać” swoje dziewictwo.

Zazwyczaj jednak mowa jest o osobach pełnoletnich, a cały proceder prezentowany jest nawet humorystycznie. Gdyż taka dziewica organizuje coś w rodzaju castingu.

Ile jednak dziewcząt czy kobiet pokątnie „sprzedaje” się za niewielką kwotę, koszty takiej decyzji ponosząc przez całe życie?

 

Patryk Vega zapowiadając premierę swojego najnowszego filmu pt. „Pętla”, zamieścił nagranie będące spowiedzią takiej właśnie dziewczyny. Gdy miała 14 lat, sprzedała dziewictwo za 5 tys. złotych.

 

Na nagraniu nie widać twarzy dziewczyny, jest zamazana, sądzić jednak można, że jest ładna i o delikatnej urodzie. Afera podkarpacka (która jest tematem filmu Vegi) miała się toczyć ok. 2012 roku, więc obecnie ofiara może mieć dwadzieścia, dwadzieścia parę lat.

 

Dziewczyna opowiada jak do tego doszło, że sprzedała swoje dziewictwo. Pochodzi z rodziny patologicznej – ojca nie zna, matka jest alkoholiczką, ma tróję rodzeństwa. Siostra ofiary pracowała w agencji (zapewne towarzyskiej) i tam dowiedziała się, że jeden z mężczyzn jest zainteresowany odbyciem stosunku z dziewicą.

 

Z uwagi na trudną sytuację finansową, dziewczyna zadecydowała się na „sprzedanie” własnego ciała. Do spotkania doszło w hotelu. Mężczyzna nie bawił się w ceregiele, tylko przeszedł do rzeczy. Po wszystkim wręczył jej pieniądze i poprosił o wcześniejsze opuszczenie pokoju, tak by nie widziano ich razem.

Później dziewczyna zorientowała się, że jej „klient” to polityk opozycji. Ilekroć widzi go w telewizji, czuje obrzydzenie i ścisk w brzuchu.

 

Pieniądze, jakie otrzymała za swoje dziewictwo przeznaczyła na bieżące potrzeby, czynsz, opłaty, jedzenie dla siebie i rodzeństwa.

Zapytana, co radzi innym dziewczynom, które mają taki pomysł na zarobek, by sprzedać dziewictwo. Odpowiada, że poradziłaby im żeby:

 

…nie pchały się w to, bo to nie jest tego warte.

Pieniądze jednak skończą się po czasie, a takie uczucie, tego obrzydzenia, dalej zostanie.

 

Poniżej cała rozmowa z dziewczyną, która sprzedała swoje dziewictwo.

 

Zobacz też: Patryk Vega opowiedział, jak kręcono sceny łóżkowe! Antek robił to 10 razy bez Viagry (VIDEO 18+)

 

 

https://www.instagram.com/patryk_vega_official/


Komentarze