15-letni Polak chciał ODCIĄĆ 12-latkowi głowę! „Dźgał go w szale nożem”!

To jedna z najbrutalniejszych spraw z ostatnich lat w Wielkiej Brytanii. 15-letni Polak zabił 12-letniego Brytyjczyka, dźgając go w szale nożem. Nastolatek chciał odciąć mu głowę.

Mieszkający na stałe w Wielkiej Brytanii 15-letni Marcel Grzeszcz, który zabił swojego 12-letniego przyjaciela w szaleńczym ataku po zwabieniu go do lasu, został skazany za morderstwo. Jak doszło do tej przerażającej zdrodni?

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w grudniu 2020 roku. Marcel Grzeszcz zwabił swojego przyjaciela Robertsa Buncisa do lasu w hrabstwie Lincolnshire w Wielkiej Brytanii. Polak namówił go na spotkanie oferując mu 50 funtów za sprzedaż marihuany. Nagle wyjął nóż i zaczął go bez opamiętania dźgać.

Roberts Buncis został dźgnięty nożem ponad 70 razy w „brutalnym i długotrwałym” ataku w Bostonie w Lincolnshire, zaledwie kilka dni przed swoimi 13 urodzinami.

Grzeszcz chciał odciąć mu głowę. Chcąc ukryć zbrodnię, spalił ubrania chłopca.

Podczas procesu twierdził, że działał w samoobronie i że „stracił kontrolę”, gdy Roberts, którego oskarżył o przyniesienie noża na miejsce zdarzenia, próbował go nim dźgnąć.

Prokurator Mary Loram QC powiedziała sądowi, że nie ma dowodów na to, że Roberts był uzbrojony, a atak wykazywał „znaczący stopień premedytacji i planowania”.

Liczba obrażeń sugeruje, że śmierć Robertsa była więcej niż zwykłym dźgnięciem – powiedziała.

Źródło: BBC

Zdjęcie: Twitter

Komentarze