150 000 000 złotych na WALKĘ Z POLSKĄ PRAWICĄ!

Ilu fanatyków, tylu przeciwników polskiej prawicy, ale przekazanie 150 milionów na walkę z polską prawicą pokazuje prawdziwy wymiar walki z polityczną rzeczywistością w Polsce.

 

Amerykański finansista węgiersko-żydowskiego pochodzenia, filantrop oraz fundator Instytutu Społeczeństwa Otwartego i wielu innych fundacji – George Soros przekazał aż 150 milionów na walkę z polską prawicą. Pieniądze zostały przekazane na realizację projektów lewicowych, omijając tym samym środowiska prawicowe.

 

Przez ostatnie lata do naszego kraju przekazywano ogromne kwoty w ramach bezzwrotnej pomocy finansowej, z której korzysta 16 państw członkowskich Unii Europejskiej. Teoretycznie celem takiej pomocy jest walka z różnicami o charakterze społecznym i ekonomicznym, ale łatwo zauważyć, że fundacja George’a Sorosa skutecznie unika wspierania wybranych grup – stricte prawicowych. 

 

Uznawany za kontrowersyjnego – miliarder George Soros przekazuje pieniądze między innymi na projekty związane z działaniami przeciwko mowie nienawiści oraz włączeniem środowisk LGBT w świat mediów społecznościowych. Działania miliardera nie spodobały się jednak polskim przedstawicielom 50 organizacji samorządowych, według których pomoc wąskim grupom o określonym charakterze ideologicznym nie jest zgodna z zasadami pluralizmu. 

 

źródło: amerbroker

fot.: wikipedia /wikipedia

kgKomentarze