16-letnia córka Natalii Kukulskiej ma „starą duszę”. Zobacz jak wygląda Ania Dąbrówka!

Ania Dąbrówka to drugie dziecko – po Janie, a przed Laurą – Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki.

Urodziła się 4 maja 2005 roku, więc dziś Ania Dąbrówka skończyła 16 lat. Na urodziny dostała od mamy nietypowy prezent, a mianowicie wspólny wyjazd do Sztokholmu.

Jak napisała Natalia Kukulska, był to dla nich bardzo dobry, jakościowy czas. Piosenkarka zamieściła też nietypowy post z okazji urodzin córki. Czytamy w nim:

 

Hasło „sweet sixteen” zdecydowanie nie definiuje mojej córki Ani. Choć bywa i słodka i dziś stała się szesnastoletnia. Mówi o sobie, że ma starą duszę… słuchając jej refleksji, obserwując jej rozwój i pracę w pogłębianie swojej świadomości – zaczynam w to wierzyć.

 

Anna Dąbrówka – https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

 

Jednak  wokalistka nie kryje dumy z córki:

 

Jej entuzjazm, ekscytacje podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe. Nie będę wychwalać choć umiem i byłoby za co… pewne rzeczy widać też gołym okiem 🤭🤫😜. Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy. Kocham. Dumnam.

 

mama i córka , czy podobne? – https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

 

Pod wpisem Natalii pojawiło się wiele życzeń dla Ani. Internauci uważają też, że nastolatka posobna jest do mamy. Też tak sądzicie?

 

Zobacz też: Sukces córki Martyny Wojciechowskiej. 13-letnia Marysia idzie w ślady swojego zmarłego taty.Komentarze