17-latka z Tomaszowa po KŁÓTNI WBIEGŁA WPROST POD ROZPĘDZONE AUTO! Kierowca był bez szans, a dziewczyna… [VIDEO]

Dramatyczne wideo pokazuje jak niewiele trzeba by na własne życzenie stracić życie!

 

Jak informuje Dziennik Wschodni zdarzenie miało miejsce na głównej ulicy Tomaszowa Lubelskiego, tuż obok budynku Sądu Rejonowego. 17-letnia dziewczyna pokłóciła się ze znajomym i we wzburzeniu pobiegła prosto przed siebie. Traf chciał, że prosto na ruchliwą drogę pod nadjeżdżający samochód.

 

31-letni kierowca Toyoty nie miał absolutnie żadnych szans na reakcję. Dziewczyna wbiegła tuż przed jego maska i została uderzona z całym impetem przez auto. Przeleciała kilka metrów w powietrzu i wyglądało na to, że wypadek może mieć tragiczny finał.

 

Na szczęście dziewczyna przeżyła. Co więcej, nawet nie straciła przytomności! Badania w szpitalu wykazały, że była pod wpływem alkoholu. Lekarze stwierdzili, że miała niesamowite szczęście – skończyło się na potłuczeniach i otarciach. Miejmy jednak nadzieje, że za swoje idiotyczne zachowanie i picie alkoholu będąc nieletnią jednak poniesie jakąś odpowiedzialność. A dla nas to powinna być przestroga, żeby trzymać emocje na wodzy, bo bardzo łatwo można samemu sprowadzić na siebie nieszczęście!

 

 

dziennikwschodni.pl/youtube.comKomentarze