18-letnia zwyciężczyni The Voice of Poland pozuje bez stanika! Zobacz HOT zdjęcia!

18-letnia wokalistka zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową i opublikowała zdjęcia, na których jest bez stanika.

Alicja Szemplińska to młoda, ale już bardzo doświadczona piosenkarka. Wygrała aż trzy różne programy typu talent show. Były to Hit, Hit, Hurra! i The Voice of Poland.

W styczniu 2020 r. dziewczyna zwyciężyła w programie Szansa na sukces. Eurowizja 2020. Tym samym dziewczyna została wybrana na reprezentantkę Polski na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji.

Na Eurowizji Alicja Szemplińska miała wykonywać utwór pt. „Empires”. Zdaniem wielu osób, piosenka nadawała się raczej na festiwal piosenki wojskowej, ale miała też wielu zwolenników.

 

 

Jednak Alicji nie dane było wykonać „Empires” podczas festiwalu, gdyż tegoroczna Eurowizja w dotychczasowej formie została odwołana z powodu pandemii koronawirusa.

Następnie Szemplińska nagrała nowy utwór pt. „Gdzieś”, który zyskał znacznie większe uznanie internautów niż eurowizyjna propozycja.

 

Teraz Alicja zaskoczyła fanów odważną sesją. Na serii zdjęć 18-latka pozuje w spodniach i cekinowych marynarkach. Nie ma jednak na sobie stanika. Tym samym Szemplińska odsłania nie tylko brzuch, ale też znaczną część dekoltu i przerwę między piersiami. Wyraźnie dostrzec też można pieprzyk na jednej z piersi.

 

Pod zdjęciami Alicji Szemplińskiej pojawiły się same zachwyty i komplementy, a także sugestie, by wystartowała w Top Model. Jak sądzicie, ma szansę?

ZOBACZ TEŻ: Marina Łuczenko-Szczęsna w odpowiedzi na krytykę fanów wypięła ty**k! (VIDEO)

 

Alicja Szemplińska bez stanika – https://www.instagram.com/aliciaszemplinska/

 

odważne zdjęcia 18-letniej Szemplińskiej – https://www.instagram.com/aliciaszemplinska/

 

Alicja w cekinowym garniturze – https://www.instagram.com/aliciaszemplinska/

Komentarze