20-latek był zazdrosny o kobietę! Wyjął nóż i zaatakował…

20-latek był zazdrosny o kobietę! Wyjął nóż i zaatakował 31-latka. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło kilka dni temu w województwie świętokrzyskim. 

 

20-latek z powiatu ostrowieckiego zaatakował 31-latka. 

 

W zeszły czwartek około godziny 21:00 do kieleckiego szpitala zgłosił się pewien 31-latek. Mężczyzna wyglądał na posiniaczonego, miał poranione plecy. Pracownicy szpitala poczuli się zaniepokojeni, dlatego na miejsce wezwano funkcjonariuszy policji. 

 

Sprawdź też: RÓŻANIEC za Zenka Martyniuka! Fani ze łzami w oczach…

– Miał sińce, a na placach dwie rany. Wyglądały jakby mężczyzna został ukłuty nożem, więc personel szpitala wezwał na miejsce policjantów – mówił w rozmowie z dziennikarzami sierżant sztabowy Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

 

W trakcie rozmowy z policjantami 31-latek wyjawił, że kilka godzin wcześniej był na spotkaniu z 22-letnią dziewczyną. Gdy pojawił w miejscu ustalonej wizyty okazało się, że kobieta nie przyszła sama. Towarzyszył jej 20-letni znajomy. W pewnym momencie między mężczyznami doszło do sprzeczki. 20-latek z powiatu ostrowieckiego wyjął nóż i zaatakował kielczanina. 

Chodziło o zazdrość. 

 

– Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że między panami doszło do sprzeczki o panią. Znajomy kobiety wyciągnął nóż i zranił nim 31-latka. Na szczęście obrażenia nie były poważne. Mężczyzna po opatrzeniu został zwolniony ze szpitala – mówił oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

 

Funkcjonariusze natychmiast wszczęli postępowanie w tej sprawie. Ustalony został adres 22-letniej kobiety. Gdy policjanci weszli do jej posiadłości, zastali 20-latka, który zaatakował nożem kielczanina. 

 

Nożownik za zaatakowanie obcego mężczyzny może trafić do więzienia nawet na dwa lata.

– Okazało się, że to 20-latek z powiatu ostrowieckiego. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzut i został objęty dozorem. Może mu grozić do dwóch lat więzienia – dodaje policjant.

Jak widać, zazdrość o kobietę determinuje mężczyzn do robienia bardzo nieodpowiedzialnych, a przy tym niebezpiecznych rzeczy. Mamy nadzieję, że ta historia będzie dla was przestrogą.Komentarze