,,Od 2018 przymusowe leczenie gejów” – czytamy na fronda.pl

Rząd PiS planuje wprowadzenie przymusowego leczenia skłonności homoseksualnych – czytamy na  Fronda.pl

 

Homoseksualizm to choroba – to popularne dyskryminujące hasło, ma w sobie pewną historię, przypominamy, że homoseksualizm wykreślono, ze spisu chorób dopiero w 1973 roku przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne, ale według portalu Fronda.pl już niebawem leczeniem choroby zajmą się terenowe oddziały partii, zatrudniające najlepszych specjalistów. Delikwenci będą poddawani elektrowstrząsom oraz intensywnej indoktrynacji faszystowsko-katolickiej. 

 

O planie leczenia w wyspecjalizowanych  Placówkach Powrotu do Społeczeństwa, czytamy w dalszej części artykułu. Znajdujemy również informacje o ,,Madejowych łożach”, znanych ze sztuki „Igraszki z Diabłem” Jana Drdy.

 

Rząd przygotowuje także Powszechną Deklarację Heteroseksualną. Dopiero po jej podpisaniu każdy podatnik w Urzędzie Skarbowym będzie mógł odebrać nowy dowód osobisty, specjalną kartę uprawniającą do korzystania świadczeń w ZUS-  czytamy. 

 
Podobnie, jak Fronda.pl. przypominany. że informacje są nieprawdziwe, wręcz wyssane z palca. Ciekawe tylko, co na to geje, lesbijki oraz zwolennicy ruchów homoseksualistów, bo przeciwnikom zapewne pomysł przydałby do gustu. 
 
źródło: Fronda.pl
fot.: pixabay
KG
 


Komentarze