Puławy: 21-latek przeżył prawdziwy koszmar! Nieznajomi wciągnęli go do auta i zażądali góry pieniędzy!

Prawdziwe piekło przeżył 21-letni mieszkaniec Puław. Młody człowiek został zaczepiony przez nieznanych sobie mężczyzn i siłą wciągnięty do samochodu. Bandyci wywieźli go w nieznanym kierunku i zaczęli szantażować!

Sytuacja w jakiej znalazł się 21-latek była nie do pozazdroszczenia. Młody człowiek został uprowadzony, a następnie wywieziony do lasu w Żyrzynie przez nieznanych sobie mężczyzn. Tam został dotkliwie pobity, najpierw pięściami, a później przyrządem hydraulicznym. To jednak nie wszystkie katusze jakie zgotowało mu trzech zwyrodnialców. Chłopak był podduszany i pryskany gazem pieprzowym. Napastnicy znęcali się, ponieważ nie chciał przekazać im pieniędzy jakich od niego zażądali. 

 

Sprawcy próbowali zmusić 21-latka do przelania 10 tysięcy złotych na ich konto bankowe. Mieszkaniec Puław cały czas próbował tłumaczyć agresorom, że nie posiada tak dużej sumy pieniędzy. Mimo to sprawcy nie dawali za wygraną. Na szczęście mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi i uciekł. Po kilku kilometrach natknął się na komisariat policji, gdzie zszokowanym policjantom wytłumaczył co go spotkało. Mężczyźni, dwóch 18-latków i jeden 27-latek zostali ujęci w Warszawie. Grożą im bardzo surowe wyroki. 

 

ZOBACZ TAKŻE:Kapnęła się i ZMIENIŁA IMIĘ dziecku. Brzmiało jak “GENITALIA”!

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.comKomentarze