21-latka poślubiła 50-lat starszego faceta. Wkrótce zaczęła go zdradzać z innymi emerytami!

21-latka

Milijana Bogdanović to 21-letnia serbska celebrytka znana właściwie tylko z tego, że wystąpiła w tamtejszym bijącym rekordy popularności reality show „Parovi” i wsławiła się kilkoma lubieżnymi epizodami. Zwieńczeniem jej kariery miał być ślub z innym uczestnikiem programu, jednak wkrótce znów zrobiło się o niej głośno…

Milijana i pisarz Milojko Božić wystąpili w 7. edycji programu „Parovi”, która zakończyła się w lipcu tego roku. Na planie reality show pobrali się wzbudzając szok i niedowierzanie opinii publicznej. Wprawdzie nie wygrali głównej nagrody, ale i tak stali się gwiazdami na językach wszystkich. Dlaczego 21-latka poślubiła kogoś, kto mógłby być jej dziadkiem?

 

ZOBACZ TEŻ:Ojciec w szale zaatakował córkę siekierą. Jej czaszka pękła jak…

 

Problem w tym, że niedawno wyciekły nieemitowane fragmenty programu, na których 21-latka siedzi na kolanach Nemanji Stamatovica Zabaca, 60-letniego kryminalisty po 10-letnim wyroku. Na siedzeniu się nie skończyło – dziewczyna namiętnie się z nim całowała, a niektórzy twierdzą, że doszło między nimi do stosunku. W tym czasie jej 71-letni mąż spał smacznie w innym pomieszczeniu willi.

 

Jakby tego było mało, to prawdziwie czarne chmury zawisły nad Milijaną, bowiem wyciekły kolejne jej intymne zdjęcia – tym razem z nieznanym starszym mężczyzną, który jednak podobno był gościem na jej ślubie z Milojko Božiciem! 

 

Czy cierpliwość Milojko nie ulegnie wyczerpaniu? Już i tak sporo wybaczył swojej młodej żonce, bowiem w czasie 7. sezonu show, przed ślubem z emerytem Milijana oddawała się oralnym przyjemnościom z 35-letnim Aleksandarem Pozgajem…  To jednak mąż jej wybaczył. 

 

Milojko i Milijana przez niemal rok mieszkali wraz z 24 innymi uczestnikami programu w willi w Belgradzie. Przez ten czas byli podglądani 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jak to możliwe, że fragmenty programu ze zdradami 21-latki nie ujrzały wcześniej światła dziennego?

 

Jedno jest pewne – jeśli myśleliście, że nasze reality show biją rekordy żenady, Serbia nas w tym zestawieniu zdecydowanie przebija!Komentarze