21-latka zmarła z powodu koronawirusa! Nie miała chorób towarzyszących

Ta informacja zaskoczyła cały świat. Dotąd na koronawirusa umierały głównie osoby starsze.

Śmierć 21-letniej Brytyjki wstrząsnęła społecznością międzynarodową. Dziewczyna, nie licząc zarażenia koronawirusem, była zupełnie zdrowa i nie miała żadnych chorób towarzyszących.

 

Do tej pory wiadome było, że koronawirusem można zarazić się drogą kropelkową i wywołuje on między innymi takie objawy jak duszności, kaszel, ból gardła, gorączka i zapalenie płuc. Zachorowaniu na koronawirusa sprzyja osłabiona odporność, spowodowana między innymi przez różnego rodzaju choroby towarzyszące.

 

CZYTAJ TAKŻE: Greta Thunberg w izolacji z powodu KORONAWIRUSA! Ogłosiła, że…

 

„Wszystkim ludziom, którzy myślą, że to tylko wirus, mówię – proszę pomyśleć jeszcze raz. Mówię z osobistego doświadczenia, ten tak zwany wirus odebrał życie mojej 21-letniej córce”

 

-napisała na Facebooku Diane Middleton, matka zmarłej.

 

21-letnia Chloe Middleton z High Wycombe nie należała do grupy podwyższonego ryzyka ani nie miała żadnych innych chorób. Została tym samym najmłodszą ofiarą koronawirusa w Wielkiej Brytanii.

 

CZYTAJ TAKŻE: Szokujący przypadek 17-latka! Ma NIETYPOWE objawy zarażenia koronawirusem

 

„Moja piękna, życzliwa 21-letnia siostrzenica Chloe zmarła z powodu Covid-19. NIE MIAŁA ŻADNYCH TOWARZYSZĄCYCH PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH. Moi bliscy przechodzą przez niewyobrażalny ból, jesteśmy zdruzgotani ponad wszelkie pojęcie. Realia związane z tym wirusem dopiero rozwijają się na naszych oczach. Proszę, trzymajcie się rządowych wytycznych. ZRÓBCIE SWOJE. Chrońcie siebie i chrońcie innych! Wirus się nie rozprzestrzenia, LUDZIE rozprzestrzeniają wirusa”

 

– napisała ciotka 21-latki, Emily Mistry.

 

Źródło: dorzeczy.pl / foto Facebook.comKomentarze