21-latka została najmłodszą miliarderką w historii. Nie uwierzysz na czym się dorobiła!

Dzięki temu wyczynowi, o którym informuje „Forbes”, 21-latka wyprzedziła Marka Zuckerberga, założyciela Facebooka, który pierwszy miliard zarobił w wieku 23-latka. Kylie Jenner była szybsza o 2 lata, a co więcej nie stworzyła żadnego wielkiego projektu IT lub innej korporacji. A mimo to śpi na pieniądzach i jest najmłodszą miliarderką na globie. Jak to możliwe?

Kylie Jenner urodziła się w 1997 roku. Zasłynęła udziałem w kilku reality show, a potem rozkręciła swoje konto na Instagramie. Następnie założyła firmę Kylie Cosmetics, która początkowo zajmowała się produkcją i sprzedażą kosmetyków do pielęgnacji ust. Następnie wraz ze wzrostem zainteresowania, na który sama Kylie pracowała w mediach społecznościowych, oferta jej firmy poszerzała się. Wraz jej majątkiem, który właśnie pozwolił jej stać się miliarderką.

 

ZOBACZ: Szalona zbiórka. Fani chcą, żeby ich idolka została miliarderką!

 

Jakiś czas temu fani kobiety, których na instagramie jest aż 128 milionów zorganizowali zbiórkę aby pomóc jej osiągnąć majątek rzędu miliarda dolarów. Zbiórka nie udała się, a jak widać celebrytka osiągnęła ten sukces sama!

 

Mimo to, do najbogatszego człowieka ziemi, którym wciąż jest Jeff Bezos, szef Amazona naszej młodej Kylie bardzo daleko. Ale jako się rzekło – czas mu aż nadto!

 Komentarze