22-latka znalazła w tamponie coś przerażającego! Reakcja producenta zszokowała Internautów!

22-latka znalazła w tamponie coś przerażającego! Reakcja producenta zszokowała Internautów!

22-letnia Harmony Grant z USA znalazła w tamponie coś przerażającego! Reakcja producenta zszokowała Internautów! Kobieta zapowiedziała, że nie zamierza odpuścić i jeśli firma nie zachowa się właściwie, sprawa trafi do sądu.

22-letnia Harmony Grant kupiła w pobliskim supermarkecie tampony. Po odpakowaniu jednego z nich zauważyła… wystający kawałek drutu, który łudząco przypominał haczyk. Jako dowód zrobiła zdjęcie i wrzuciła je do sieci, by przestrzec przed trefnym zakupem inne kobiety. Harmony zakupiła w sklepie tampony marki Edgewell Personal Care.

 

Zobacz też: Ponad 410 tys. Euro znalezione w bagażu podręcznym. Pieniądze trafiły do…

Dobrze, że kobieta w porę zauważyła metalowy drut, w przeciwnym razie mógłby on poważnie uszkodzić wnętrze jej waginy, powodując uszczerbek na zdrowiu.

Jak na oskarżenia kobiety zareagował producent firmy?

Poprosił o odesłanie paczki do dokładnej analizy, a ramach rekompensaty zaproponował zwrot… kosztów zakupu (około 7 dolarów).

To dla mnie kompletnie niedopuszczalne. Poczułam się, jakby zamietli sprawę pod dywan, jakby to nie było nic wielkiego – powiedziała Harmony w rozmowie z dziennikarzami telewizji. 13 News Now.

Zdjęcie: Facebook, Pixabay

Źródło: FacebookKomentarze