23-latka udusiła swoje maleńkie córeczki! Zrobiła to, bo przeszkadzały jej w robieniu (…)!

To co zrobiła 23-letnia Louise Parton z Wielkiej Brytanii jest wręcz nie do opisania. Kobieta z zimną krwią zamordowała swoje maleńkie dzieci. Z ustaleń śledczych wynika, że 3-letnia Lexi Draper i jej 16-miesięczna siostrzyczka zginęły bo przeszkadzały matce w robieniu kariery! Kobieta pracowała jako prostytutka przyjmująca klientów w domu. To właśnie dlatego chciała pozbyć się dzieci z mieszkania.

Porton przyznała się do zarzucanych czynów i ze szczegółami opisała morderstwo jakiego dokonała. 23-letnia kobieta udusiła obie dziewczynki. Oczywiście nie przyznała się do winy oszukując policjantów, że dziewczynki zostały zaatakowane przez nieznanego sprawcę, który włamał się do jej domu. Prowadzone śledztwo pozwoliło ustalić, że to właśnie ona stała za zabiciem swoich córek.

 

ZOBACZ:Rodzinna TRAGEDIA w Kielcach: matka zabiła swoje dzieci i usiłowała popełnić samobójstwo, ojciec nie wytrzymał. Sąd zamyka sprawę

 

Brytyjka była na tyle bezwzględna i nie miała żadnych wyrzutów sumienia, że obsługiwała klientów nawet dzień po śmierci swoich córek! Jeszcze bardziej przerażające są kolejne ustalenia śledczych. Morderczyni w czasie wizyty w zakładzie pogrzebowym, który przygotowywał pochówek dziewczynek szukała chętnych pracowników, którzy chcieliby się z nią spotkać w jej domu na seks. 23-letniej matce grozi dożywocie.

 

ZOBACZ TAKŻE:horoba ZABIŁA ją w 8 DNI od diagnozy. Pierwszym objawem był zwykły BÓL UCHA

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.com

 

Komentarze