285 tysięcy złotych! Tyle musisz zapłacić za noc w tym hotelu!

285 tysięcy złotych! Tyle musisz zapłacić za noc w tym hotelu! Zastanawiasz się z pewnością, gdzie mieści się najdroższy hotel świata? Szczegóły poniżej. 

285 tysięcy złotych za noc – na ten luksus stać nielicznych! 

 

The Royal Penthouse Suite- Hotel President Wilson w Szwajcarii. 

Najdroższy apartament na świecie znajduje się w Hotelu President Wilson w Szwajcarii. Sam apartament nosi nazwę The Royal Penthouse Suite. Zapierająca dech w piersiach architektura, wnętrza opływające w luksusach, najbardziej komfortowe sypialnie. Wszystko to czeka cię w najdroższym hotelu świata. Za noc w apartamencie trzeba zapłacić… uwaga, uwaga, aż 285 tysięcy złotych! 

 

 

 

Apartament wyposażony jest w 12 sypialni, 12 łazienek, prywatną siłownię, znajdziesz w nim również fortepian Steinway’a oraz stół bilardowy. Wyjątkowa przestrzeń zajmuje całe, najwyższe piętro hotelu. Do apartamentu można dostać się za pomocą prywatnej windy. Dodatkowo, piętro otoczone jest pięknym tarasem. Osoby, które zdecydują się na nocleg w The Royal Penthouse Suite mogą oglądać z wnętrza swojego apartamentu Jezioro Genewskie i Mont Blanc. 

 

Łazienki wyjątkowego apartamentu wykonane są głównie z marmuru. Goście hotelowi mają do dyspozycji kosmetyki marki Hermes. 

 

Celebryci, którzy dotychczas korzystali z luksusowego apartamentu. 

Znani goście, którzy użytkowali apartament The Royal Penthouse Suite to m. in. Bill Clinton, Tony Blair, król Arabii Saudyjskiej, Bill Gates, Rihanna oraz Richard Branson.

Zobacz również: MICHAŁ WIŚNIEWSKI MOŻE BYĆ DUMNY! Jego córka zaśpiewała… [VIDEO]

 Komentarze