32-letni Jacek Kramek nie żyje. Podano przyczynę śmierci i termin pogrzebu trenera gwiazd.

32-letni Jacek Kramek to trener personalny, który współpracował także z polskimi gwiazdami.

W poniedziałek wieczorem mężczyzna nagle zmarł, o czym poinformowano na profilu jego firmy treningowej:

 

Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy 🖤

21.03.1989 – 19.07.2021

– napisano na instagramie Jacodepol.

 

Wspomnienia dotyczące trenera i wyrazy współczucia złożyły także między innymi Anna Lewandowska, Kasia Cichopek czy Maja Bohosiewicz. Smutku nie kryła też Edyta Górniak – Jacek Kramek zagrał w jednym z jej teledysków [zobacz tutaj], a gwiazda była poruszona śmiercią trenera.

 

https://www.facebook.com/marianna.kramek

 

Gdy umiera tak młody, wysportowany i pełen energii człowiek, pojawiają się pytania o przyczynę śmierci. Wątpliwości rozwiała siostra trenera – Marianna Wiktoria Kramek, która podała tę informację:

 

…okrutne przeznaczenie zabrało mojego najukochańszego brata Jacka z tego świata. Jacek zmarł 19.07.2021, nie dał rady wygrać walki z okropnym udarem.

 

Tym samym potwierdziła, że Jacek Kramek zmarł na udar mózgu. Podała też wiadomość dotyczącą pogrzebu:

 

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 26.07.2021 o godz 11:30 w sali B w Domu Przedpogrzebowym w Warszawie ul.Wóycickiego ( cmentarz północny – brama główna przy dzwonnicy ) . Następnie odprowadzenie do grobu na Cmentarzu Komunalnym w Kiełpinie ( Łomianki ) przy ul.Cienistej 20

Zapraszamy wszystkich którzy chcą pożegnać Jacka razem z nami.

– zakończyła swój wpis.

 

https://www.facebook.com/marianna.kramek/posts/4655693351126245Komentarze