4 MEGA zmysłowe fotki Julii Wieniawy! Oglądasz na własną odpowiedzialność!

Julia Wieniawa przygotowała dla fanów nieziemską niespodziankę! Wrzuciła do sieci swoje 4 MEGA zmysłowe zdjęcia! Oglądasz je całkowicie na własną odpowiedzialność!

Na tych zdjęciach Julka leży na łóżku, wije się na stole, wyleguje się na fotelu i rozkłada nogi na kanapie. Każda fotka jest nieziemsko apetyczna. Do zdjęć Julka dodała wpis.

Zobacz także: Ewa Wachowicz zdradza przepis na ODPORNOŚĆ! Przy okazji kusi nogą!

– Heyho! Dziś o 17:00 odbieram nagrodę Kobiety Roku Glamour w kategorii Styl. Czasy są jakie są, dlatego uroczystą galę zastąpi live na profilu @glamourpoland. See ya! A tutaj nieopublikowane i nieobronione foty autorstwa mojego ulubionego @marcinklaban z ostatniej sesji okładkowej do Glamour – napisała.

Ta nagroda absolutnie się Julii należała. Na każdej fotografii jest mega stylowa i elegancka, a jednocześnie kusząca i zmysłowa.

Tylko Julka potrafi tak dopieścić swoich fanów!

Co na to internauci?

Nie mogę się doczekać ❤️❤️❤️

Do zobaczenia ♥️

Gratulacje!

Wow cudowna ❤️😍

Jesteś cudowna! ♥️ I oczywiście Gratulacje!

 

Julia Wieniawa w parze ze Stefano Terrazzino tańczy w najnowszej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Grała m.in. w serialach „Rodzinka.pl” i „Zawsze warto” oraz filmach, np. „Kobiety mafii” i „W lesie dziś nikt nie zaśnie”. Debiutowała w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Jest również piosenkarką.

Była w związkach z Antonim Królikowskim i Aleksandrem Milwiw-Baronem.

Zobacz także: Ola Ciupa jako „różowa landrynka”! GORĄCE zdjęcie!

Fot. Instagram

Komentarze