40-letnia nauczycielka poderwana prze 15-letniego kolegę syna. „Robiliśmy to setki razy, WSZĘDZIE”

40-letnia Susan Weddle była nauczycielką i matką 15-letniego chłopaka. Jednak bardziej niż synem, zaczęła przejawiać niezdrowe zainteresowanie jego kolegą. Jednakże wszystko wskazuje na to, że to dojrzała 40-latka została uwiedziona przez 15-latka! 

Wszystko zaczęło się od meczu futbolowego, na którym była cała trójka – Susan, jej syn i jego przyjaciel. Po meczu 40-latka i 15-latek pili razem alkohol w jej domu. Gdzie podział się jej syn – tego nie wiemy, ale ewidentnie nie przypilnował mamy i kumpla.

 

ZOBACZ TEŻ: Piła łańcuchowa rozcięła mu twarz na pół. Musiał uratować się sam!

 

Według relacji obu stron, pod wpływem alkoholu 15-latek zaczął przystawiać się do Susan. Nauczyciela początkowo miała opory, ale ostatecznie poszła z nim do łóżka. To zapoczątkowało trwający rok romans, podczas którego para spotykała się i uprawiała seks setki razy.

 

Para kochała się w domu Susan, w samochodzie, czy nawet na plaży. Kobieta zaczęła obsypywać 15-latka drogimi prezentami – kupowała mu elektronikę i biżuterię. Romans wyszedł na jaw przypadkiem, gdy matka 15-latka zauważyła pikantne sms-y w telefonie syna.

 

Co ciekawe, 15-latek nie zgrywa teraz biednej, molestowanej ofiary, jak często miało to miejsce w takich sytuacjach. Stwierdził wprost, że zakochał się w starszej kobiecie i wszystko działo się za jego zgodą i wolą. Nie zmienia to jednak faktu, że Susan złamała prawo stanowe Florydy, które pozwala na kontakty seksualne od 18 roku życia.

 

O losie kobiety zadecyduje sąd. Na razie straciła pracę i musiała zapłacić 150 tysięcy dolarów kaucji, aby wyjść z aresztu. Może ją czekać długoletni wyrok.Komentarze