5 CECH, KTÓRYCH KOBIETY NIENAWIDZĄ U MĘŻCZYZN!

5 CECH, KTÓRYCH KOBIETY NIENAWIDZĄ U MĘŻCZYZN!

5 CECH, KTÓRYCH KOBIETY NIENAWIDZĄ U MĘŻCZYZN! Z pewnością zastanawiacie się teraz, co to za cechy? Bałaganiarstwo, a może spóźnialstwo? Nie trzymamy was dłużej w niepewności. Zachęcamy was do przeczytania artykułu.

5 CECH, KTÓRYCH KOBIETY NIENAWIDZĄ U MĘŻCZYZN!

 

Niepunktualność

Okazuje się, że to właśnie ta cecha w szczególności irytuje płeć piękną. Kobiety nienawidzą, gdy muszą czekać na mężczyznę – bez względu na to, czy jest on ich mężem czy potencjalnym partnerem. Wszyscy powinniśmy szanować czas osób, z którymi planujemy się spotkać, dlatego spóźnianie się jest w bardzo złym guście. Jeżeli jest to sytuacja wyjątkowa i zdajecie sobie sprawę, że przyjdziecie później niż to było ustalone, zawsze informujcie o tym drugą stronę. W tej sytuacji będzie ona przygotowana na wasze spóźnienie.

 

Niesłowność 

Kobiety przyznają, że kolejną denerwującą cechą jest niesłowność płci męskiej. Wielu panów rzuca na lewo i prawo obietnicami, które później nie mają pokrycia w prawdziwym życiu. Zadzwonię, wyślę, przygotuję, spotkamy się, załatwię – a później chaos i pustka… I kolejne rozczarowanie, z którym musi zmierzyć się Ona.

Zdecydowanie lepiej jest odmówić, niż obiecywać rzeczy, których i tak nie zrobimy.

 

Skąpstwo

Kobiety są zgodne co do tego, że skąpstwo to jedna z najgorszych cech u faceta. Bynajmniej nie chodzi o to im o to, by mężczyzna wydawał na swoje zachcianki fortunę. Kobiety czują się zirytowane, gdy widzą, że facet stara się za wszelką cenę oszczędzić nie tylko na sobie, ale również na partnerce czy dzieciach. Kupują najtańsze produkty, nie kupują kwiatów, czy choćby zwykłej czekolady bez okazji. Skąpiec nie chce pójść z kobietą na randkę, ponieważ uważa, że to strata pieniędzy. Takim panom mówimy kategoryczne nie!

 

Nadmierna pewność siebie

Mężczyźni, którzy są „zbyt pewni siebie” uważają, że nie ma na świecie kobiety, która byłaby w stanie im odmówić. Ogromną wagę przywiązują do swojego wyglądu zewnętrznego. Uwielbiają komplementy, często zachowują się narcystycznie i egoistycznie. Niestety, panowie reprezentujący ten typ mają skłonności do bycia flirciarzami. W najgorszym przypadku – do niewierności. Kobiety starają się trzymać z daleka od mężczyzn „zbyt pewnych siebie”.

 

Nielojalność

Kolejna cecha, która denerwuje kobiety w mężczyznach to nielojalność. Prawdziwy dżentelmen nie interesuje się plotkami, nie obmawia swoich znajomych, nie życzy nikomu źle. Jest prawdziwy, lojalny, a przede wszystkim szlachetny. Dodatkowo, nie daje przyzwolenia na obmawianie swojej partnerki czy bliskich innym osobom.

Zobacz: Oto cechy osób o wysokiej inteligencji emocjonalnej! SPRAWDŹ, CZY SIĘ DO NICH ZALICZASZ!

Zdjęcie: Pixabay

 

 

 Komentarze