5 najbardziej toksycznych par! Niestety te znaki zodiaku do siebie nie pasują!

5 najbardziej toksycznych par! Niestety te znaki zodiaku do siebie nie pasują!

Wszyscy będąc w związkach chcieliby do siebie pasować i być kompatybilni. Pamiętajmy, że istnieje 12 znaków zodiaku, a każdy z nich ma swoje unikalne cechy, pragnienia i podejście do życia.

Sprawdź, które znaki zodiaku według astrologii kompletnie do siebie nie pasują. Kiedy już ze sobą są, ciężko jest im się porozumiewać nawet w najbardziej błahych sprawach.

 

Oto 5 najbardziej toksycznych par:

 

1.Koziorożec i Wodnik. Kozioroże tworzą szczegółowe plany i nie lubią zmian podczas, gdy Wodnik jest żądnym przygód znakiem, bardzo spontanicznym i „w gorącej wodzie kąpanym”. Koziorożec chce gromadzić materialne bogactwo i okazuje miłość w sposób fizyczny, praktyczny. Wodnik potrzebuje ciągłego zainteresowania i pragnie kogoś, kto doda mu skrzydeł.

 

2.Lew i Rak. Lew pragnie przygody i światła, Rak lubi dom i głębszą intymność. Lew może być bardzo szczery i bezkrytycznie dzielić się swoimi poglądami. Czasami może to być zbyt wiele dla wrażliwego Raka, który bierze wszystko do serca.

 

3.Waga i Byk. Oba te znaki są bardzo uparte i bezkompromisowe, dlatego nawet drobna decyzja, może spowodować olbrzymie napięcie między nimi. Byk dba o czułość i związek emocjonalny w relacji seksualnej, a Waga szuka głębi intelektualnej. Te znaki po prostu nie rozumieją się nawzajem.

 

4.Skorpion i Ryby. Skorpiony mogą być lekkomyślne w przekazywaniu emocji, podczas gdy Ryby są niezwykle „miękkie”. Oba te znaki chcą żyć pełnią życia, ale Skorpiony mogą mieć tendencję do odczuwania zazdrości i mogą pragnąć, by Ryba skupiła na nich cały swój czas i uwagę. To prowadzi do zaburzenia harmonii między nimi.

 

5.Strzelec i Rak. Strzelec lubi odkrywać i mieć nowe doświadczenia, a Rak jest domatorem. Strzelec chce eksperymentować seksualnie, a Rak chce połączyć się głęboko i emocjonalnie. W ich przypadku przeciwieństwa się przyciągają, ale tylko na samym początku.

 

 

ZOBACZ TEŻ:NAJMNIEJ TOWARZYSKIE ZNAKI ZODIAKU! Ciężko je gdziekolwiek wyciągnąć!

 

Źródło:onetkobieta/pixabayKomentarze