500 plus tylko dla ZASZCZEPIONYCH? Pojawiły się SZOKUJĄCE informacje!

Od jakiegoś czasu cała Polska zmaga się z epidemią koronawirusa. Z dnia na dzień wciąż przybywa nowych zakażeń i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie ta sytuacja miała się zmienić. Czy z tego też powodu 500 plus będzie wydawane tylko dla osób zaszczepionych? Takie informacje mogą szokować.

Od niedawna mówi się na temat szczepionki przeciw COVID-19. W Polsce już kilka osób ją przyjęło. Jak się jednak okazuje Polacy są dosyć sceptycznie nastawieni do przyjmowania szczepionek. Jak informuje Michał Dworczyk  od 27 grudnia zaszczepiono dopiero 50 tysięcy Polaków.

Według portalu Popularne.pl polski rząd rozważa uzależnienie wypłat 500 plus od świadczenia szczepienia przeciwko COVID-19.

Podobno są tacy politycy Prawa i Sprawiedliwości, którzy uważają, że warto uzależnić wypłatę 500 plus od przyjęcia szczepionki. Nie są to jednak na razie informacje potwierdzone.

Warto przypomnieć, że aktualnie program 500 plus pobiera miliony Polaków. Z pewnością ten pomysł partii rządzącej pozwolił im wygrać wybory parlamentarne w 2015 roku i tak długo utrzymać się u władzy. Być może, więc pomysł ten zaszkodziłby partii rządzącej.

Wszystko na razie jest jednak tylko spekulacjami, a rząd oficjalnie nie podjął tego tematu.

Przypomnijmy też słowa byłej premier Beaty Szydło na temat szczepień. Miała ona miejsce 3 lata temu.

Szczepienia są potrzebne, ale nie lekceważymy tych, którzy domagają się prawa do nieszczepienia

-powiedziała.

Nikt chyba jednak nie spodziewał się takiego obrotu zdarzeń.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

 Komentarze