6-latek pędził samochodem 130 km/h. Jego matka wykazała się piekielną głupotą!

Niektóre osoby nie powinny mieć dzieci. Prawda stara jak świat i często powtarzana, w tym wypadku sprawdza się idealnie. Oto pewna rosyjska matka posadziła swojego 6-letniego syna na fotelu kierownicy i pozwoliła mu przejechać się swoim autem po autostradzie. Wszystko nagrała, a co więcej nie ma w niej nawet krzty samokrytyki!

Do zdarzenia doszło w republice Tatarstanu w centralnej Rosji. Matka nagrała swojego synka jak za kierownicą jej Hyundaia rozpędza się do prędkości 130 km/h! Kobieta w tym czasie bije dziecku brawo i nagrywa jego popisy. Powstały one na prostym fragmencie autostrady, na której akurat nie panował wzmożony ruch. Co więcej, film ten nie powstał na prywatny użytek, ale kobieta pochwaliła się nim w internecie!

 

ZOBACZ TEŻ: Takiego skandalu w „Rolnik szuka żony” jeszcze nie było! Obelgi, wyzwiska i płacz

 

Film wywołał burzę wśród internautów i tym sposobem szybko dotarł do miejscowej policji. 29-letnia matka Agina Altynbayeva musiała pojawić się na komendzie i złożyć wyjaśnienia.  Cały czas uparcie twierdzi, że nie ma się czego wstydzić.

 

Niczego nie żałuję, niczego się nie obawiam. Nie potrzebuję waszych upośledzonych komentarzy. Żyję tak, jak chcę

– napisała w sieci, odpowiadając na krytyczne komentarze.

 

 

Jej postawa zainteresowała też instytucje, które zajmują się prawami dzieci. Tym bardziej, że to nie pierwszy raz gdy Agina swoją głupotą chwali się w internecie. Gdy jej syn miał 3 lata opublikowała nagranie, na którym jedzie z nim autem, trzymając go na kolanach, tuż przed samą kierownicą.

 

 

 Komentarze