6-latka była zrozpaczona, gdy spojrzała w lustro! Wujek wpadł na genialny pomysł, by ją pocieszyć

6-latka była zrozpaczona, gdy spojrzała w lustro! Wujek wpadł na genialny pomysł, by ją pocieszyć.

Stephen Black to wujek 6-letniej Olivii. Jakiś czas temu zdiagnozowano u dziewczynki krótkowzroczność. Gdy Olivia założyła po raz pierwszy okulary, była przerażona i miała ochotę płakać. Wujek Stephen chcąc pocieszyć siostrzenicę, wpadł na niesamowity pomysł.

– Moja 6-letnia siostrzenica Olivia musiała dziś założyć okulary. Jest krótkowzroczna – tak jak jej wujek – więc będzie musiała je już nosić cały czas. Jak widać, nie była zachwycona. Czy osoby noszące okulary mogą okazać jej wsparcie? Przeczytam jej wszystkie odpowiedzi! – napisał na Twitterze Stephen.

Nie sądził, że jego post spotka się z ogromnym poruszeniem wśród Internautów. Wielu ludzi w akcie solidarności z 6-latką, wysłało jej swoje zdjęcia w okularach. Dziewczynka otrzymała mnóstwo słów wsparcia i komplementów. Post Blacka skomentowało aż 32 tysiące osób! Olivia mogła przeczytać, że przepięknie wygląda, że okulary są modne i nosił je sam Harry Potter. Że zapraszają ją do Szkolnego Klubu Okularników.

-Jestem poruszony ogromną ilością waszych odpowiedzi! Wydrukujemy je razem z moją partnerką: Olivia uwielbia czytać. Albo lepiej, zrobimy fotoksiążkę z najlepszymi dwudziestoma odpowiedziami, żeby siostrzenica mogła do niej zerknąć w każdej chwili – napisał wujek dziewczynki, Stephen Black.

Jeśli twoje dziecko również nie znosi okularów, koniecznie opowiedz mu o historii 6-letniej Olivii i wsparciu Internautów. Dodaj, że wiele osób na świecie boryka się z problemem krótkowzroczności i nie powinno być to powodem do smutku 🙂Komentarze