6-latka dostała ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ! W środku była PRZERAŻAJĄCA WIADOMOŚĆ

Do przerażającego odkrycia doszło jakiś czas temu w Londynie. 6-letnia dziewczynka znalazła się w posiadaniu świątecznej kartki. W środku była przerażająca wiadomość z Chin. Jej nadawcy prosili odbiorcę o pomoc.

Notatka została znaleziona przez 6-letnią Florence Widdicombe. Na jednej z kartek świątecznych, zakupionych w Tesco dziewczynka znalazła szokującą notkę:

Jesteśmy zagranicznymi więźniami w Qingpu w Chinach zmuszonymi do pracy wbrew naszej woli. Proszę nam pomóc i poinformować organizacje broniące praw człowieka – napisali autorzy listu, błagając o pomoc. 

W wiadomości była także prośba, aby ten kto znajdzie wiadomość, skontaktował się z Peterem Humphreyem, brytyjskim dziennikarzem, który sam został tam uwięziony cztery lata temu.

Dostawcą kartek do sieci Tesco był  Zheijiang Yunguang Printing. Został on zawieszony przez przedstawicieli znanego supermarketu. Szokującą sprawę skomentował rzecznik marki Tesco.

Zobacz: Jak spędzić Święta z rodziną i NIE oszaleć? Stosuj te rzeczy!

Wstydzimy się wykorzystania pracy w więzieniach i nigdy nie pozwolilibyśmy na to w naszym łańcuchu dostaw. Jesteśmy zszokowani zarzutami i natychmiast zawiesiliśmy współpracę z fabryką, w której produkowane są te karty oraz rozpoczęliśmy dochodzenie. Podczas dochodzenia wycofaliśmy te karty ze sprzedaży – mówił rzecznik w rozmowie z mediami.

Obecnie trwa szczegółowe dochodzenie w tej sprawie.

Źródło: Youtube

Zobacz również: Masz takie mięso w lodówce? Lepiej od razu je wyrzuć!

Zdjęcie: Pexels

Komentarze