7-letnia dziewczynka ZMARŁA po wizycie w KOŚCIELE!

Przebywając w kościele nie spodziewamy się żadnych zagrożeń, bo powinno być to miejsce dające nam wiarę i przynoszące spokój.

Jednak to właśnie w kościele doszło do strasznej tragedii z udziałem dziecka! Zdarzenie miało miejsce we Włoszech, w miejscowości Udine.

 

Tragiczna zabawa

Siedmioletnia Penelopa Cossaro odwiedziła lokalny kościół po lekcjach wraz z grupą rówieśników. Był z nimi także nauczyciel, bo zgodnie z doniesieniami włoskich mediów – byli to uczniowie zamieszkujący w internacie.

Dziewczynka, uczennica drugiej klasy prawdopodobnie może dla zabawy lub w celu zwrócenia uwagi innych uczniów maluch wspięła się na marmurowe naczynie z wodą święconą. W tym momencie misa spadła i przygniotła piersi dziecka. Krzyki towarzyszy zwróciły uwagę woźnego, a także nauczyciela, który natychmiast zdał sobie sprawę z powagi wypadku. Mężczyzna natychmiast wezwał pomoc i przybyła ona na czas. Po kilku minutach dziecko zabrano do szpitala Santa Maria della Misericordia. tam jednak dziewczynka zmarła.

Wyskoczył przez OKNO z KALORYFEREM! Potem… (VIDEO)

 

Absurdalne i niewytłumaczalne

Kościół został zamknięty, a śledczy poprosili o pilne spotkanie z osobami odpowiedzialnymi za uczniów. Bo były to dzieci, które mieszkają przyszkolnym internacie. Sama Penelope Cossaro pochodziła z Friuli i mieszkała z rodzicami w Udine.

Wiadomość o wypadku rozeszła się po mieście. Wzbudził on przerażenie rodziców rodziców, z których wielu było dosłownie zszokowanych, widząc dramat. Władze miasta uznały zatem, że konieczna będzie również interwencja psychologa.

Samo zdarzenie wymaga dogłębnego zbadania sprawy. Należy zrozumieć, w jaki sposób ciężar siedmioletniej dziewczynki mógł spowodować pęknięcie podstawy naczynia w wodą święconą wykonaną z marmuru. Śledczy będą również musieli ustalić, czy było zagrożenia dla innych osób.

Jedno jest pewne. Tragedia z Udino jest tak absurdalna, że aż niewytłumaczalna.

 

na podst. corriere.it

 Komentarze