W czasie kontroli policjanci zwrócili uwagę na dziwnie wypchaną walizkę. Zamarli kiedy odkryli co jest w środku!

Policjanci, którzy zatrzymali do kontroli Francuza wracającego z wakacji we Włoszech dokonali makabrycznego odkrycia. Mężczyzna jechał ze swoimi dziećmi. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić samochód i to co przewozi w walizce, ponieważ kierowca dziwnie się zachowywał i był wyraźnie przestraszony. Przypuszczenia policjantów co do mężczyzny okazały się uzasadnione. Walizka skrywała makabryczną zawartość.

Francuz został zatrzymany kilkadziesiąt kilometrów po przekroczeniu włosko-francuskiej granicy w Górnej Sabaudii. Mężczyzna wracał z wakacji, które spędzał ze swoją rodziną we Włoszech. O tym, że coś mogło stać się z jego żoną francuską policję poinformowali pracownicy hotelu, który opuścił. Policjanci postanowili przeszukać samochód mężczyzny i sprawdzić co w nim przewozi. Okazało się, że zwłoki kobiety zostały ukryte w walizce schowanej do bagażnika

 

ZOBACZ:Policjanci zatrzymali kompletnie pijanego woźnicę. Tłumaczył im, że koń jest trzeźwy i zna (…)!

 

 

Kobieta została zamordowana przez Francuza, który po krótkim przesłuchaniu przyznał się do winy, zabójstwa żony. Na szczęście mężczyzna nie skrzywdził swoich dzieci, które przez cały czas jechały na tylnym siedzeniu samochodu. Wkrótce ma rozpocząć się proces podejrzanego mężczyzny. Za dokonaną zbrodnię obywatelowi Francji grozi dożywocie. Podejrzany nie potrafi wyjaśnić dlaczego zabił kobietę i gdzie chciał porzucić jej zwłoki.

 

ZOBACZ TAKŻE:WSKOCZYŁ do jeziora, a JEGO koledze POSTAWIONO ZARZUTY. Mężczyźni mieli przy sobie …

 

 

źródła: fakt.pl, foto pixabay.comKomentarze