72-latka zakochała się w młodym Nigeryjczyku! ROŻNICA WIEKU SZOKUJE…

72-latka zakochała się w młodym Nigeryjczyku! Różnica wieku kochanków zaskakuje nie tylko Internautów, ale również znajomych pary.

 

72-latka pochodząca z Wielkiej Brytanii po uszy zakochała się w młodym mężczyźnie z Nigerii. Chłopak ma… 27 lat. 

 

 

Choć wielu znajomych 72-latki łapie się za głowę, ona przyznaje, że nigdy nie czuła się szczęśliwsza. Poznanie 27-letniego Nigeryjczyka było spełnieniem jej marzeń. Osoby z bliskiej rodziny były przeciwne temu związkowi. Jeszcze większy problem pojawił się gdy zakochani postanowili się pobrać. Bliscy CJ-a byli zniesmaczeni. Odradzali chłopakowi zaręczyn. Przykre słowa nie zniechęciły zakochanej.

 

 

– CJ jest moją bratnią duszą. On jest najbardziej troskliwym mężczyzną jakiego poznałam i naprawdę sprawia, że czuję się najpiękniejszą kobietą na świecie. W moim sercu jesteśmy nierozłączni – powiedziała w jednym z wywiadów Angela. 

 

 

Kobieta uważa, że jej miłość do 27-letniego CJ-a jest nie tylko ogromna, ale przede wszystkim odwzajemniona. 

 

 

-Chciałam się z nim spotkać. A kiedy to wreszcie się stało, rozmawialiśmy godzinami, jakbyśmy znali się całe życie. Nawet się nie zorientowałam, kiedy zaczęliśmy wymieniać wiadomości codziennie – wspomina.

 

 

 

Do zaręczyn doszło za pośrednictwem Skype. Trzy miesiące później para pobrała się w Nigerii. Niestety, CJ nie otrzymał wizy do Wielkiej Brytanii. Wnioski o wizę były kilkukrotnie odrzucane. Kobieta wydała ponad 20 tysięcy funtów na pomoc prawną. Wierzy, że niebawem CJ będzie obok niej. 

 

 

– Będziemy walczyć o naszą miłość! Nie pozwolimy, aby nas to rozdzieliło – zapowiedziała „panna młoda”.

 

 

Sprawdź: Co łączyło Zenka Martyniuka z Anną Przybylską? Wyszło na jaw, że…

Zdjęcia: Mirror

Komentarze