Afera w „M jak Miłość”! Paweł pocałuje Kingę na (…)!

„M jak Miłość” to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Produkcja TVP od  prawie dwóch dekad gości na ekranach naszych telewizorów i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Producenci serialu ostatnimi czasy nie boją się kontrowersji. Przykładem wielka afera z udziałem Kingi (Katarzyna Cichopek) i Pawła (Marcin Mroczek).

Między Kingą, a bratem jej męża Piotra (Paweł Mroczek) dojdzie do intymnego zbliżenia. Według najnowszego zwiastuna kolejnego odcinka „M jak Miłość” wynika, że Paweł pocałuje Kingę w usta. Kobieta zostanie postawiona w niezręcznej sytuacji. Między nią, a bratem jej męża doszło do niebezpiecznego zbliżenia, które wywołała długa rozłąka z mężem. Piotra ostatnimi czasy często nie ma w domu. I mimo, że Zduńscy uchodzili za idealne małżeństwo afera z pocałunkiem będzie ogromną rysą na ich związku.

 

 

Z takiego obrotu spraw nie są również zadowoleni fani serialu, którzy nie kryją oburzenia i uważają, że scenarzyści lekko przegięli. Niektórzy uważają, że sytuacja jest zbyt kontrowersyjna. Inni bronią jednak decyzji producentów uważając ją za powiem świeżości. Komentujący piszą, że odcinek zapowiada się „mega”, ponieważ „tyle się dzieje, że nudy nie ma”. Internauci zastanawiają się również nad tym, jak teraz potoczą się losy małżeństwa Zduńskich i czy będzie ono przechodzić poważny kryzys.

 

Nowy rok zaczynamy z przytupem 😉 Oto, co wydarzy się w przyszłym tygodniu!

Gepostet von M jak miłość am Donnerstag, 2. Januar 2020

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Fani „M jak Miłość” nie mogą uwierzyć! Nie żyje…

 

źródła: pudelek.pl, foto facebook.com, wideo facebook.com

 

 

 Komentarze