8-letni chłopiec przez lata był katowany przez swoich rodziców! Postanowił popełnić samobójstwo…

Do przerażającej sytuacji doszło jakiś czas temu w miejscowości Enerhodar na południu Ukrainy, jednak dopiero teraz na jaw wychodzą szokujące okoliczności zdarzenia. 8-letni Anton wypadł z 9 piętra bloku. Mimo natychmiastowej reakcji służ ratunkowych i podjętych prób reanimacji, życia dziecka nie udało się uratować.

 

Początkowo wszyscy sądzili, że śmierć dziecka była nieszczęśliwym wypadkiem. Niestety, wiele wskazuje na to, że 8-letni Anton przez lata był katowany zarówno psychicznie, jak i fizycznie przez swoich patologicznych rodziców, co pchnęło go do podjęcia strasznej decyzji – samobójstwa. Sąsiadka chłopca w rozmowie z dziennikarzami wyznała, że w dniu w którym doszło do tragedii z mieszkania rozlegały się krzyki bitego chłopca. Chwilę później Anton wyskoczył z okna.

 

Minęło kilka sekund i rozległ się ten przerażający odgłos ciała uderzającego o ziemię. Spojrzałam przez okno i zamarłam. Zobaczyłam, że na dole leży chłopiec. Natychmiast wezwałam pogotowie i policję – relacjonowała przerażona kobieta.

Rodzicom chłopca postawiono już zarzuty.

Źródło: Youtube, Pikio

 

Komentarze