8 produktów żywnościowych z CHIN, a w nich OBRZYDLIWE ZNALEZISKA! Sprawdź, czego unikać!

Produkty żywnościowe, czy prawie żywnościowe? Ekspertyza jedzenia pokazuje nam przykrą prawdę; zjadamy plastik, metal, elementy maszyn i oczy gryzoni. Mamy dla Ciebie 8 produktów żywnościowych, importowanych z Chin, których musisz unikać!

 

O obrzydliwym znalezisku w parówkach pisaliśmy TUTAJ. Teraz mamy 8 produktów żywnościowych z Chin, których musisz unikać. Znaleziono w nich: tworzywo sztuczne, pestycydy, chemikalia i masę plastiku. 

 

Ryba Tilapia

Ta ryba może zjeść dosłownie wszystko, łącznie zanieczyszczeniami w wodzie. Prowadzone w USA badania dowodzą, że Tilapia jest bardziej szodliwa niż bekon.

 

Dorsz

Jeśli serwujesz dorsza, który pochodzi z Chin – lepiej uważać, a to wszystko za sprawą zanieczyszczonej wody i sposobów karmienia ryb.

 

Ryż z tworzywa sztucznego

Ryż – pozornie zdrowy i dietetyczny, w rzeczywistości coraz częściej mamy do czynienia z ryżem syntetycznym.  W rzeczywistości może być on zrobiony z ziemniaków i żywicy. 

 

Chiński Czosnek

Chiński Czosnek – stosowany ze względu na swoje właściwości bakteriobójcze z zabijaniem bakterii ma niewiele wspólnego, jest pełen chemii i pestycydów. 

 

Sok jabłkowy

Sok jabłkowy z Chin to nic innego jak źródło szkodliwych pestycydów, ulepszaczy i barwników.

 

Przetworzone grzyby

34% wszystkich przetworzonych grzybów pochodzi z Chin. Podobnie, jak z jabłkami, pełno w nich chemii i pestycydów. 

 

Sól 

Sól produkowana w celach przemysłowych znajduje się na stołach Chin. Dlatego też każda sól produkowana w Chinach może zawierać sól przemysłową. Spożywanie takiej soli może powodować wysokie nadciśnienie, zwiększyć ryzyko zawału serca i udaru mózgu.

 

Zielony groszek

Fałszywy zielony groszek został stworzony w Chinach, zawiera: soje, zielony barwnik i masę chemii.

 

Pamiętaj! Wybieraj zdrowo i jedź zdrowo! 

 

źródło: healthyandnaturallife.com

fot.: 

KGKomentarze