80-letnia staruszka planuje poślubić 35-latka! Twierdzi, że połączyła ich (…)!

80-letnia

80-letnia staruszka ze Szkocji zaskoczyła swoich bliskich kiedy oznajmiła im, że wychodzi za mąż. Wybrankiem jej serca jest 35-letni Egipcjanin, którego poznała na wakacjach. Iris Jones cały czas kontaktuje się ze swoim przyszłym mężem przez Facebooka.

Szkotka zupełnie nie przejmuje się, że jest starsza od swojego wybranka o prawie pół wieku. 80-letnia Iris Jones nie wyobraża sobie życia bez 35-letniego Mohameda Ahmdea Ibrahima. Kobieta nic sobie nie robi z tysięcy kilometrów jakie ich dzielą i faktu, że Egipcjanin bardzo słabo porozumiewa się po angielsku. Kobieta zaskoczyła swoje dzieci twierdząc, że z jej przyszłym mężem połączył ją „język miłości”. Brytyjka poleciała ostatnio do Egiptu, gdzie spędziła upojne trzy tygodnie. Szczęśliwa 80-latka przyznała, że były to najpiękniejsze chwile w jej życiu.

 

ZOBACZ:Nastoletnie PROSTYTUTKI, wychowują dzieci na łóżkach, na których przyjmują klientów! (FOTO)

 

Iris Jones podczas pobytu w Egipcie poznała również swoją przyszłą teściową, która jest od niej młodsza od 10 lat! Kobieta i jej narzeczony chętnie dzielą się informacjami na temat swojego związku z brytyjskimi tabloidami. Mimo, że znają się dość krótko, wcale im to nie przeszkadza w zawarciu małżeństwa. 35-letni Egipcjanin powiedział, że to właśnie on jako pierwszy wyznał miłość Iris. Początkowo emerytka uznała to za szaleństwo jednak z czasem oswoiła się z tą myślą i nie wyobraża sobie życia bez Mohameda. Mimo, że rodzina obawia się tego, że Egipcjanin czyha na majątek kobiety, to 80-latka w ogóle nie chce o tym słyszeć. Dzieci Szkotki mają zrobić wszystko, by ich mama nie wychodziła za mąż.

 

ZOBACZ TAKŻE:DRAMATYCZNA relacja ŻONY dubajskiego szejka! KAŻDEGO DNIA…

 

źródła: dailymirror.co.uk, foto: youtube.comKomentarze