Posypały się komenatrze! Liszowska POKAZAŁA SIĘ BEZ…

Joanna Liszowska (41lat) to znana aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. W ostatnim czasie celebrytka zapozowała bez…

Liszowska zachwyca swoich fanów radosnym podejściem do życia i nie tylko. W ostatnich  miesiącach dało się zauważyć, że gwiazda sporo schudła.

 

Choć gwiazda na swoim Instagramie nie zdradza czemu dokładnie zawdzięcza szybką utratę kilogramów to wiadomo jest, że aktorka uwielbia biegać. Często też porusza temat „body positive” i akceptacji swoich niedoskonałości:

„Nie musisz być doskonała, by być szczęśliwą”.

 

Bez wątpienia Joanna Liszowska zapisała się w pamięci widzów oraz fanów jako seksowna blondynka z burzą loków. Tymczasem od jakiegoś czasu celebrytka eksperymentuje ze swoją fryzurą.

 

Kiedy pokazała się fanom bez swoich rozpoznawalnych loków, a zamiast tego w długich prostych włosach i zadziornej grzywce, nie szczędzili jej komplementów. Podkreślali, że taka fryzura tylko dodatkowo podkreśla jej seksapil.

 

ZOBACZ TEŻ:Natalia SIWIEC pokazała jak rano na plaży… (FOTO)

 

Jak już się dowiedzieliśmy aktorka nie zrezygnowała na dobre z pięknych loków. Co jakiś czas lubi po prostu potrzebuje pokazać się w zupełnie innej odsłonie. Po pierwsze często na potrzeby spektakli, a po drugie „kobieta zmienną jest”!

 

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęć:InstagramKomentarze