Co dzieje się z Kamilem Stochem?! NAGLE zaczął krzyczeć i biec w stronę…

Polak zaczął prowadzić doping wśród polskich kibiców. Zaczął krzyczeć i biec w stronę…

Kamil Stoch zajął 24 miejsce w niedzielnym konkursie PŚ w Titisee-Neustadt. Warto dodać, że sportowiec skakał w bardzo trudnych warunkach – zwłaszcza w drugiej serii, w której uzyskał 116,5 metra.

 

Po konkursie był jednak zadowolony ze swojego wyniku.

„Wykonałem solidną robotę. W mojej opinii, skakałem dużo lepiej niż w sobotę. Skoki szły dużo lepiej z nóg, ale co z tego, skoro dwukrotnie mnie zestrzelono! Co zrobisz? Nic nie zrobisz” – mówił w rozmowie z portalem skijumping.pl. 

 

Polak wyjaśnił też swoje zachowanie w trakcie drugiej serii, kiedy podbiegł do kibiców i zaczął prowadzić doping. „Nie dla któregoś ze skoczków, a dla swojego ukochanego Liverpoolu. – Ja tu się drę: Liverpool! Ale nikt nie podłapał. Przykro” – przyznał z uśmiechem na ustach i poszedł oglądać mecz Liverpoolu z  Manchesterem United. Drużya Juergena Kloppa wygrała 2:0.

 

ZOBACZ TEŻ:Kubacki NAPRAWDĘ tak się zachowuje! Kadra MILCZAŁA na temat jego…

 

Sobotnie i niedzielne zawody na skoczni w Titisee-Neustadt wygrał Dawid Kubacki. W nowym turnieju Titisee-Neustadt 5 triumfował Ryoyu Kobayashi. Liderem Pucharu Świata pozostał  Karl Geiger, Dawid Kubacki traci do Niemca 122 punkty.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Książę Harry NIE wytrzymał! Ujawnił całą prawdę o swojej…

 

Źródło:sport.pl

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze