rachunek za prąd, 9-latek prezent

9-latek zadzwonił w święta na policję. Powód zwalił funkcjonariuszy z nóg!

Święta to nie tylko okres miłych rodzinnych spotkań, dawania sobie wymarzonych prezentów i wspaniałego spędzania czasu na wypoczynku, spotkaniach towarzyskich i relaksie. Czasem te wszystkie pozornie miłe rzeczy potrafią wywołać zabójcze instynkty. Coś takiego przeżył pewien 9-latek, który był tak bardzo wściekły na rodziców, że postanowił wezwać policję!

Do zdarzenia doszło w miasteczku Zetel w Niemczech w pierwszy dzień świąt. 9-latek zadzwonił na posterunek i powiedział, że pokłócił się z rodzicami. Funkcjonariusze obawiając się przemocy domowej nie zlekceważyli wezwania i pojechali na miejsce.

 

Gdy przed oniemiałymi ze zdziwienia rodzicami stanął patrol policji okazało się, że… poszło o prezent! 9-latek był zawiedziony tym, że nie dostał wymarzonej gry komputerowej, tylko inny tytuł. A co jeszcze gorsze – prezent jego młodszego brata był większy!

 

ZOBACZ: Piaseczno: zwłoki w zaroślach, zwłoki w rzece. Czarna seria

 

Policjanci z pełną powagą wyjaśnili mu, że czasem nawet Święty Mikołaj może się pomylić i że zapewne tak właśnie było tym razem. Obyło się bez reprymendy dla rodziców i niemiłych konsekwencji. Tylko czy 9-latek wyciągnie wnioski na przyszłość? Coś nam się wydaje, że rodzice za kilka lat będą mieli z nim srogi kłopot!Komentarze