Makabryczny finał kąpieli. Weszła do wanny z telefonem podpiętym do ładowarki!

weszła do wanny

Makabrycznym finałem zakończyła się kąpiel dla 15-letniej Francuzki. Mieszkanka Marsylii weszła do wanny z telefonem komórkowym podpiętym do ładowarki. Okazało się to jej największym błędem w życiu.

15-letnia Tiffen z Marsylii zginęła, ponieważ weszła do wanny z telefonem podpiętym do ładowarki. Nastolatka nie zdawała sobie sprawy z zagrożenia, które wkrótce stało się realne. Smartfon wyślizgnął się jej z rąk i wpadł do wody. Młoda Francuzka została śmiertelnie porażona prądem i nie miała najmniejszych szans na przeżycie. Tiffen poniosła śmierć na miejscu. Mimo szybkiej reakcji rodziców, którzy odłączyli urządzenie od kontaktu i próbach reanimacji, życia 15-latki nie udało się uratować. Policja prowadzi śledztwo w sprawie nieszczęśliwego wypadku. Ma ono wyjaśnić w jakich okolicznościach doszło do tragedii.

ZOBACZ:Suwałki: pod wanną policjanci dokonali MAKABRYCZNEGO odkrycia. Winna 18-letnia dziewczyna!

 

 

Wszystko na to wskazuje, że urządzenie spadło na klatkę piersiową mieszkanki Marsylii i wpadło do wanny pełnej wody. Tiffen w ciągu kilku sekund była martwa. Śmierć 15-latki jest ogromnym ciosem dla jej bliskich, którzy nie mogą pogodzić się ze stratą ukochanej córki. Ojciec nastolatki zamieścił emocjonujący wpis w mediach społecznościowych, w którym napisał, że jest zdruzgotany śmiercią córki. Mężczyzna przyznał, że również on i jego żona znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ponieważ do urządzenia cały czas płynął prąd!

 

ZOBACZ TAKŻE:Twoje dziecko NUDZI SIĘ podczas kąpieli? Oto 5 pomysłów na kreatywną zabawę w wannie

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

 

 

 

 Komentarze