Ada Fijał szokuje na Instagramie. Opublikowała GORĄCE foto 18+!

Adę Fijał widzowie znają m.in. z serialu „Barwy szczęścia”. Ada jest również jurorem w „Shopping Queens. Królowe zakupów”. Aktorka opublikowała na Instagramie bardzo gorące zdjęcie. Fani zbierali szczęki z podłogi!

Fotografia jest tak zmysłowa, że niektórym fanom zabrakło słów. Ada kusi leżąc na fotelu w niezwykle ponętnej pozie. Do tego sporo odsłania!

Okazuje się, że fotografia nie została upubliczniona przypadkowo. Przyświeca jej ważny cel.

– Gorąco ostatnio co?😁 Ile było u Was w tym roku max stopni?🔥 Foto stare, ale skoro Was już tu mam😉, to przypominam, że zbieramy charytatywnie z @kwiatkobiecosci.pl na cytobus i bezpłatne badania dla kobiet 💪 Link w bio ❤️Ja byłam na kilku takich akcjach i widzę w nich ogromny sens💪Love ściskam i miłego gorącego dnia❤️🔥#foto @gregmikrut dla @playboypolska 🧨- napisała Ada Fifjał.

Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości jest inicjatywą Idy Karpińskiej i innych kobiet, które tak jak ona wygrały walkę z rakiem szyjki macicy. Celem organizacji jest wyedukować, przebadać i namówić do regularnej profilaktyki jak najwięcej pań w Polsce.

Co fani na to zdjęcie? Byli zachwyceni!

OGIEEEEEŃ🔥

Piękna ❤️🙂

🔥🔥

Ulala💥

😍😍😍

Osz Ty 🔥🔥🔥

Kobieto, wpędzasz ludzi w kompleksy takim boskim ciałem!! 😍🚀🔥

Kobieta rakieta 🚀 ty to wiesz jak przyciągnąć wzrok 😘

Ada Fijał jest aktorką i piosenkarką. Występowała w show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W Polsat Cafe współprowadziła „Gwiazdy na dywaniku”. W TVN Style była gospodynią programu „Stylowa odnowa”.

Zobacz także: Marieta Żukowska KUSI ustami na Instagramie. Gorące zdjęcie

Fot. Instagram

Komentarze