Ada Fijał zmysłowo wije się na łóżku. Fani w ekstazie!

Ada Fijał znowu zaskoczyła fanów. Tym razem wrzuciła do sieci niezwykle gorące zdjęcia. Ada zmysłowo wije się na nich na łóżku. Fani byli zachwyceni!

Prezenterka wybrała rzucającą się w oczy fioletową kreację z frędzlami. Do tego założyła zielone okulary przeciwsłoneczne. Trzeba przyznać, że ta stylizacja jest niezwykle oryginalna.

– Na maxa lubię domówki. Kiedyś musiałam mieć tłum, żeby dobrze się bawić, teraz najlepiej czuję się w małym, rodzinnym gronie. To wiek czy znak czasów? Sukienka z zeszłorocznego🎈Paryż Fashion Week, ale nastrój dziś podobny🍸 A Wy jaki klimat wybieracie i jak Wam służy?😃 – napisała.

Całość dopełniają eleganckie kolczyki i szminka w kolorze stroju. Ada wypada nieziemsko. Widać, ze potrafi bawić się modą i wychodzi jej to bardzo dobrze.

Co na to fani Ady? Nie kryli słów zachwytu.

Ale czad!!!! 💖🔥🔥🔥

Piękna sukienka i modelka😍😍👏💗

Spoko kiecka😅

Aż rozświetliły ten ponury dzień dzisiaj 😍. A domówki ja również uwielbiam swojsko bez spiny 😊

Szczerze to też się zastanawiałam dlaczego wolę mniejsze grono bliskich mi osób. I czy to wiek, może albo po prostu nie lubię tłumów. Pani Ado jak zwykle ekstra ❤️

Rewelacyjnie, cudownie, milutko pozdrawiam💚💖

Dzisiaj na spokojnie i też mnie ten stan cieszy🙌❤️🙌

Fot. Instagram

Ada Fijał jest aktorką i piosenkarką. Występowała w show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W Polsat Cafe współprowadziła „Gwiazdy na dywaniku”. W TVN Style była gospodynią programu „Stylowa odnowa”.

Obecnie gra m.in. w serialu „Barwy szczęścia”. Jest również jurorem w „Shopping Queens. Królowe zakupów”.

Ostatnio kusiła nogą w piwnicy.

Zobacz także: Blanka Lipińska filozofuje na Instagramie, a przy okazji odsłania…

Fot. InstagramKomentarze