Adam Małysz odpowiada na plotki o swojej córce. Wkrótce w jego życiu nadejdą zmiany!

Ostatnimi czasy po mediach zaczęło krążyć coraz więcej pogłosek na temat córki Adama Małysza i jej chłopaka Kamila. Teraz na ten temat wypowiedział się ojciec dziewczyny.

Adam Małysz, mimo że skończył karierę skoczka już dawno temu, wciąż jest bardzo aktywną osobą. Rozwija się na wielu polach i dokształca. Wygląda na to, że mistrz nie ma zamiaru osiąść na laurach. W rozmowie z tygodnikiem „Świat&Ludzie” zdradził jak wygląda obecnie jego życie i w jakim kierunku chce podążać. Opowiedział między innymi o studiach, które rozpoczął jakiś czas temu.

Studia to pięć ważnych lat mojego życia. Wierzę, że zaprocentują. Znajomość marketingu pomoże choćby w pracy w Polskim Związku Narciarskim

– powiedział Adam Małysz.

Studentką jest również jego córka Karolina, która uczy się na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ostatnio w mediach zaczęły pojawiać się informacje na temat jej związku. Teraz okazuje się, że Karolina szykuje się już do ślubu ze swoim chłopakiem Kamilem. Adam Małysz opowiedział o tym co sądzi na ten temat.

Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona

– podkreślił Małysz.

Rodzice Karoliny zdają się być bardzo zadowoleni z przyszłego zięcia i akceptują związek córki. Adam Małysz zdradził, że oboje z żoną bardzo lubią Kamila.

Już 3 grudnia Adam Małysz będzie obchodził 43 urodziny. Został zapytany o to jakie plany ma z tej okazji.

ZOBACZ TAKŻE: Bez szczepionki nie będzie można podróżować? Paszporty COVID-19.

Chciałbym je spędzić rodzinnie. Rok temu wyjechaliśmy na narty do Austrii, chcielibyśmy to powtórzyć, ale czy się uda. Teraz już nic nie można zaplanować…

– powiedział.

Źródło: pomponik.plKomentarze