AFERA Podkapracka! Syn znanego polityka STRZELAŁ z pistoletu w klubie!

Afera Podkarpacka – film. Patryk Vega ujawnia kolejne szokujące wydarzenia. Tym razem chodzi o syna znanego polityka.

Patryk Vega po raz kolejny wziął się za przewinienia uprzywilejowanych polityków. Reżyser udostępnił na Instagramie filmik. Widzimy w nim jedną z bohaterek jego filmu „Pętla”. Kobieta opowiada jak syn znanego polityka postrzelił w rękę tancerkę w klubie nocnym. 

Szumnie zapowiadany film Patryka Vegi ” Pętla” na długo przed oficjalną premierą doczekał się tytułu „najbardziej wulgarnego” w całej twórczości Vegi. Film prezentuje wydarzenia związane z aferą podkarpacką. Motyw przewodni filmu stanowi prostytucja. W krótkim materiale Vega mówił o synu znanego polityka…

„Oto zapowiedź kolejnego materiału o aferze podkarpackiej 'Politycy ponad prawem’. Już w poniedziałek (3 sierpnia) zobaczycie całość” – napisał Patryk Vega na swoim profilu Instagramowym .

Patryk Vega zamierza ujawnić  taśmy z politykami w roli głównej. Powiedział skąd wzięły się w jego posiadaniu i co się na nich znajduje.

Reżyser zamieścił w internecie krótki filmik związany z materiałem, który stanowi część jego najnowszego filmu „Pętla”. W materiale widzimy rozmowę z tancerką z klubu nocnego. Kobieta mówi o synu znanego polityka, który zaczął chwalić się bronią ostrą. W pewnym momencie postrzelił jedną z tancerek.

” Przychodził do nas do klubu młody chłopak, syn polityka. Tata mu załatwił pozwolenie na broń ostrą. Na pewnej pijackiej imprezie zaczął się popisywać pistoletem” – wyznała kobieta.

” Podszedł do stolika, gdzie była dziewczyna i strzelił jej w rękę ” – dodał mężczyzna, który jest związany z klubem.

Komentarze