AFERA z Rafałem Brzozowskim! Chodzi o EUROWIZJĘ!

Jest afera z Rafałem Brzozowskim! Chodzi o Eurowizję! Co się stało?

Rafał będzie nas reprezentował w tegorocznym konkursie. Od razu po ogłoszeniu jego kandydatury, wybuchła afera! O co chodzi?

TVP wydała już oświadczenie.

– Telewizja Polska informuje, że wybór Rafała Brzozowskiego jako reprezentanta Polski na tegoroczny konkurs Eurowizji miał charakter czysto ekspercki i odbywał się wyłącznie w oparciu o ocenę atrakcyjności zgłoszonych utworów. Wybór utworu „The Ride” dokonany został przez zespół ekspertów Agencji Kreacji Rozrywki i Oprawy, którzy oceniali wyłącznie piosenkę, a nie jej wykonawcę. Utwór zgłoszony przez Rafała Brzozowskiego zdobył najwyższą ocenę – czytamy.

Zobacz także: NOWE przepisy w sprawie ŻYWNOŚCI. Czeka nas REWOLUCJA?!

Fot. TVP

Plotki zdenerwowały samego prezesa TVP Jacka Kurskiego! Osobiście wypowiedział się w tej sprawie. Nie krył emocji, bo… w sprawę wplatano jego żonę!

– To kolejne kłamstwo obliczone na hejt wobec Telewizji Polskiej. Reprezentanta Polski wybrano w eksperckiej procedurze wewnętrznej, w oparciu o kryteria merytoryczne, oceniano zgłoszone propozycje piosenek, a nie wykonawców. Moja żona nie zajmuje się sprawami TVP. Obecnie oczekuje przyjścia na świat naszego dziecka i przygotowuje się do macierzyństwa. Rafał Brzozowski nie jest jej ulubionym piosenkarzem – powiedział.

Plotkarskie portale twierdziły, że Rafała wybrała żona prezesa Jacka Kurskiego. Jacek i Joanna Kurscy wystąpią na drogę sądową przeciwko mediom, które o tym pisały.

65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w maju hali Ahoy w Rotterdamie.

Zobacz także: Są WĄTPLIWOŚCI w sprawie kwarantanny! Co mamy robić?

Fot. TVP

Źródło: TVP

Komentarze