Agata Młynarska przeżywa dramat. Powodem są jej dzieci.

Agata Młynarska ma aż czwórkę dzieci.

Dwoje dzieci Młynarskiej (55 l.) to już dorośli synowie Stanisław i Tadeusz (35 i 31 l.) z małżeństwa z Leszkiem Kieniewiczem. Dziennikarka ma także dwie adoptowane córki – Sylwię i Alicję.

 

Czym zajmują się synowie Młynarskiej?

Stanisław Kieniewicz jest rozwiedziony, a z byłą żoną ma dwie córeczki. Jego ścieżka zawodowa była dosyć zaskakująca. Pracował w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów jako specjalista ds. protokołu dyplomatycznego. Rzucił jednak tę posadę, by oddać się swojej pasji – wspinaczce. Jak pisze:

 

„Jestem wspinaczem, instruktorem i psychologiem.
Chociaż moja dotychczasowa kariera zawodowa wiązała się z protokołem dyplomatycznym i obsługą najważniejszych urzędów państwowych, miłość do wspinania okazała się tak silna, że postanowiłem zmienić dla niej swoje życie.”

 

Z kolei karierą Tadeusza tak chwaliła się Agata Młynarska:

 

„Jako operator filmowy ma na swoim koncie między innymi festiwale w Toronto,Locarno, NYC. Zawsze chciał być operatorem a ja zawsze wierzyłam, że kamera, którą dostał na pierwszą komunię, będzie początkiem jego wielkiej przygody w realizowaniu marzeń. „

 

Córki Agaty Młynarskiej

O adoptowanych córkach Agaty Młynarskiej wiemy znacznie mniej. Medialnie udzielała się Sylwia Mor, która dziennikarkę poznała w 1998 roku.

To wtedy Agata jako gwiazda przyjechała do domu dziecka szukać dzieci do teledysku. Pytała je także o marzenia. Mała Sylwia powiedziała:

 

„Chcę kiedyś pojechać do domu Agaty Młynarskiej”

 

I tak też się stało. „Potem do Sylwii dołączyła Ala. Dziś, niezależne, piękne i mądre tworzą swoje rodziny.” – opowiadała Młynarska.

 

>>>Wpadka Basi Kurdej-Szatan. Chciała pochwalić się autem, niestety…

 

Potworny strach Agaty

Czwórka dzieci to wielka radość, ale też i troski. Obecnie Agata Młynarska przeżywa trudne chwile i nie może spać po nocach – męczy ją troska o synów i córki.

Także jej własna sytuacja materialna nie rysuje się różowo, bo produkcje telewizyjne są wstrzymane. W rozmowie z Super Expressem Agata Młynarska powiedziała:

 

„moje wszystkie dzieci, a jest tego trochę, są bez pracy. Bo akurat miały takie zawody…
To nie jest tak łatwo się ogarnąć, żeby w ciągu miesiąca bez możliwości wychodzenia z domu nagle znaleźć drugą pracę. A tutaj są dzieci na utrzymaniu. Są rachunki. Życie się toczy…
Ze swojej strony widzę potworny strach o to, z czego będziemy wszyscy żyć”

 

>>>Maciek Dowbor przebadał się na koronawirusa! To, co stało się potem…

 

fot. https://www.instagram.com/agata_mlynarska/

cyt. se.plKomentarze