Agata Młynarska POWAŻNIE chora! Co się stało?

Agata Młynarska ujawniła, że była poważnie chora! Co się stało znanej prezenterce? Co jej dolega?

W szczerym wpisie Agata ujawniała, że była chora na… zapalenie zatok! Choroba trwała aż 10 dni! Na szczęście obecnie prezenterka czuje się już dobrze.

Zobacz także: Nogi Mai Sablewskiej HITEM Instagrama! To zdjęcie jest MEGA gorące!

– Po 10 dniach chorowania na zapalenie zatok wracam do Was z zaproszeniem na dzisiejszy wieczór na #agatasiekreciwstylach w @tvnstyle_official 🌸 dziś o 21.00 moim gościem będzie Sędzia Anna Maria Wesołowska. Tematów do rozmowy mamy mnóstwo, cieszę się zatem ogromnie, że dziś się spotkamy. Stęskniłam się za Wami ogromnie. Ale wierzcie mi, dawno tak mnie nie dopadło. Dbajcie o siebie i bliskich, życzę Wam dobrego dnia i do zobaczenia – napisała.

Na zdjęciu, które Agata dołączyła do wpisu, uśmiecha się do fanów. Założyła duże, okrągłe okulary. Postawiła na naturalność i bardzo delikatny makijaż. Ubrała bluzkę w kolorze morskiej zieleni.

Trzeba przyznać, że prezenterka potrafi zarażać swoich fanów dobrą energią!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Co napisali internauci?

Dobrego zdrówka Pani Agato😊

Do zobaczenia! Wpadam!

Ja też się za panią stęskniłam!

Zdrowia!

Fot. Instagram

Agata Młynarska to prezenterka i aktorka. Obecnie jest związana z TVN Style. Jest córką piosenkarza i autora tekstów Wojciecha Młynarskiej i aktorki Adrianny Godlewskiej.

Ukończyła XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Warszawie oraz wydział filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Zobacz także: Doda WYGINA się na dachu! Gorąca sesja!

Fot. InstagramKomentarze