Agnieszka Dygant ma „NOWE” ZĘBY! Jest nie do poznania!

Agnieszka Dygant przeszła niezwykłą metamorfozę. Pochwaliła się nią w swoich mediach społecznościowych. Po aparacie ortodontycznym nie ma już śladu. Za to jest nowy uśmiech.

Czas na zmiany

W ostatnim czasie wygląd Agnieszki Dygant znacząco się zmieniał. Wiele osób posądzało aktorkę o korzystanie z usług medycyny estetycznej. Jednak Dygant stanowczo temu zaprzeczała. Twierdziła, że wygląda inaczej, bo na zębach nosi aparat ortodontyczny. Chce mieć nowy uśmiech i w końcu proste i równe zęby. Teraz aktorka chwali się efektami po zdjęciu aparatu. Odniosła się też do spekulacji o zabiegach medycyny estetycznej. Napisała:

Nigdy nie używałam żadnych wypełniaczy, żadnych botoksów. Jak widzicie wszystko się tutaj rusza, wszystko się zmienia. Jest inna żuchwa, inny rysunek ust i inny rysunek zębów. To nie jest jeszcze efekt końcowy. U mnie był problem tyłozgryzu. Ci, co mają usta cieszą się z aparatu. Ja nigdy nie miałam małych.

Nowy uśmiech

Agnieszka Dygant aparat nosiła od dwóch lat. Teraz aktorka po zdjęciu aparatu ortodontycznego chwali się nowym uśmiechem. W swoich mediach społecznościowych zamieściła fotografię i napisała:

Czasem nie wiadomo z jakiego powodu, ni stąd ni zowąd człowiek czuje się szczęśliwy;) Macie tak?

Instagram/Agnieszka Dygant

Fani aktorki błyskawicznie zareagowali na wpis swojej ulubienicy. Pisali:

Brawo za cały wysiłek i leczenie. Przepiękne zęby. Pozdrawiam!

Piękny uśmiech pięknej kobiety.

Ślicznie pani w tym nowym uśmiechu.

A jak Wam podoba się Agnieszka Dygant po zdjęciu aparatu ortodontycznego?

Źródło: Instagram/ Agnieszka Dygant

Zdjęcia: Instagram/Agnieszka DygantKomentarze