Agnieszka Kaczorowska APELUJE! „To może być ze szkodą dla dziecka”!

Agnieszka Kaczorowska zaapelowała do matek. Jej wyznanie szokuje!

Chodzi o porównywanie dzieci. Według Agnieszki nie jest to dobre dla maluchów. Agnieszka postanowiła zaapelować do matek. Co napisała?

– Rozpoczęłam ten tydzień intensywnie… Także przed 22 zapewne będę już spać…

Natomiast o poranku rozmawialiśmy na antenie @dziendobrytvn o rywalizacji wśród mam. Ja taką niestety obserwuję… ileż się tutaj swego czasu na czytałam, że „mój/moja to już dawno siedzi/raczkuje czy chodzi”, a do tego wiele sugestii, jakby to z rozwojem mojej córeczki było coś nie tak. Po pierwsze warto podkreślić, że prawie każda mama, zwłaszcza przy pierwszym dziecku, ma wiele obaw czy aby na pewno wszystko jest w porządku i czy coś nie dzieje się za późno… No i super! Bo jesteśmy czujne. Natomiast chcę zaapelować, aby w przypadku niepokoju, skonsultować się ze specjalistą, a nie porównywać do innych dzieci… Każdy Maluch ma prawo rozwijać się w swoim tempie. I nie ma w rodzicielstwie czegoś takiego jak „zdrowa rywalizacja”! Jakiekolwiek konkurowanie, według mnie może być tylko ze szkodą dla dziecka. Dajmy dziecku przestrzeń i spokój, aby w swoim tempie poznawało świat.❤️ Tak pięknie się to przecież obserwuje!

Jestem też zdania, że warto chwalić dzieci i warto chwalić się dziećmi. Wszystkie słowa, które o nich wypowiadamy budują ich tożsamość. Niech wiedzą, że są wspaniale, wyjątkowe i niepowtarzalne… JAK KAŻDY Z NAS! – stwierdziła.

Oświadczenie jest spokojne, ale widać, że dla aktorki jest to bardzo ważny temat. Czy Agnieszka aspiruje do roli coacha? Pytanie, co na to jej fani?

Na razie są zachwyceni przesłaniami swojej idolki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez – (@agakaczor)

Co napisali internauci?

Pięknie to ujęłaś, brawo!

Jako mama dziewczynki z Zespołem Downa nigdy nie próbowałam jej nawet porównywać do dzieci normatywnych bo tutaj wiadomo jest sporo różnica. Jednak zaczęłam do innych dzieci z ZD. Myślę, że w porę się otrząsnęłam z tego bo zauważyłam, że mocno mnie to frustruje. Początki macierzyństwa były trudne a jeszcze sama sobie dokładałam zmartwień. Dziś celebrujemy każde osiągniecie, każdy mały wielki sukces – wspieramy jej rozwój terapiami ale pozwalamy jej rozwijać się w swoim tempie i to najlepsze co mogliśmy zrobić ❤️ Pozdrawiam

Przepiękna i zawsze w punkt z tym jak działasz ❤️

Nic dodać, nic ująć ❤️❤️

Fot. Instagram

Zobacz także: Doda przyznała, że… Fani nie kryli ZASKOCZENIA!

Internauci już czekają na kolejne wykłady Agnieszki! Co powie następnym razem?

Fot. InstagramKomentarze