Agnieszka Kaczorowska BEZ ubrania! Ujawniła najbardziej SKRYWANĄ fotkę!

Tego nikt się nie spodziewał! Agnieszka Kaczorowska opublikowała w sieci zdjęcie bez ubrania! Okazuje się jednak, że ujawniła tak skrywaną fotkę nie bez powodu!

Na zdjęciu Aga siedzi na krześle. Widzimy jej nagie plecy. Siedzi tyłem. Odchyliła głowę. Fotka jest czarno-biała, co dodaje jej tajemniczości.

Do fotografii Agnieszka dołączyła szczere wyznanie.

Zobacz także: Edyta Herbuś cała w piórach wije się na łóżku! MEGA gorąca fotka!

– Dziś zdjęcia, które nie sądziłam, że kiedyś zrobię… i tym bardziej, że opublikuję.

Miałam wiele lat temu propozycję sesji do Playboya… za pierwszym razem nie czułam się w swoim ciele na tyle dobrze, aby zrobić tak odważne zdjęcia. Propozycja wracała, a ja już będąc starsza myślałam jak na tym zyska bądź ucierpi mój wizerunek… stwierdziłam, że jest za wcześnie. Nie chciałam być znana z rozbieranej sesji… powiedziałam „może kiedyś”.

I teraz poczułam się gotowa, aby zrobić takie piękne kobiece zdjęcia… najpierw myślałam, że dla siebie, bo czuję się kobieco i seksownie jak nigdy wcześniej… a jak zobaczyłam jak wyszło, to stwierdziłam, że chcę je pokazać, bo czemu nie… Jestem szczęśliwą żoną, mamą i kobietą.

Ciało to TYLKO i AŻ ciało. To piękno, które @marek_podolczynski uchwycił tak jak mi się to zamarzyło… W artystyczny sposób, z klasą, z emocją.

Moje ciało będzie się zmieniać, a ja mam nadzieję patrzeć na nie z miłością już zawsze… do końca moich dni… nawet jak będzie pomarszczone, kto wie, może większe, na pewno inne… ale będzie moje. Piękne i kochane. Niosące moją duszę.❤️ – napisała.

Trzeba przyznać, że Agnieszka zachwyciła internautów. Takie zmysłowe i zrobione z klasą zdjęcia nie pojawiają się często.

Fani zostali rozgrzani do czerwoności!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez – (@agakaczor)

Co na to internauci?

Piękne ❤️❤️

Omg

Jesteś absolutnie piękną kobietą

Klasa sama w sobie

Zdjęcie pełne wdzięku

Mega zmysłowo i bez cienia wulgaryzmu ❤️

Fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska-Pela to tancerka, choreografka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Jest Młodzieżową Mistrzynią Świata w Tańcach Latynoamerykańskich z 2010 roku. Znamy ją m.in. z serialu „Klan” i show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Zobacz także: Edyta Herbuś cała w piórach wije się na łóżku! MEGA gorąca fotka!

Fot. InstagramKomentarze