Agnieszka Kaczorowska leży w łóżku z… To NIE JEST jej mąż!

Agnieszka Kaczorowska szokuje. Opublikowała w sieci fotkę, na której leży w łóżku z… To nie jest jej mąż!

Aga leży w łóżku z… butelką Lonora! To kolejna aktorka, która w czasach kryzysu, dorabia sobie reklamując produkty na Instagramie.

– Zapachy mają dla mnie ogromne znaczenie. Kojarzą mi się z różnymi momentami życia, z osobami, z miejscami, z emocjami, które miałam w danych chwilach. Lubię też odpoczywać przy ulubionych zapachach, które mnie relaksują czy wypełniają wdzięcznością i szczęściem. Uwielbiam zapach świeżych kwiatów, świeżo zmielonej kawy czy świeżo wypranej pościeli. To dla mnie zapachy DOMU. Zapach nowego Lenora „Happy” pięknie mi się w te zapachy wpisuje. To zapach świeżości i radości. Tu, w domu, czuję się szczęśliwa i tu mi pachnie najpiękniej. – napisała.

Ostatnio było głośno o Małgorzacie Kożuchowskiej, która reklamowała odkurzacz! Teraz w jej ślad poszła Agnieszka Kaczorowska.

W przeciwieństwie do Gosi, na profilu Agi nie ma krytycznych komentarzy. Wszyscy fani zachwycają się Lenorem. Czy to możliwe?

Zobacz także: Sylwia Madeńska chwali się imponującym ROZKROKIEM! Fani w ekstazie!

Być może rzeczywiście sympatycy aktorki uwielbiają wszystko, co wrzuca ich idolka i ufają jej wyborom. Jeśli tak, to pozostaje tylko zazdrościć takich fanów!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez – (@agakaczor)

Co napisali internauci?

Ten zapach jest cudny

Ja uwielbiam Lenor żółty

Ja teraz mam różowy. Piękny

Uwielbiam z tej serii złoty i zielony. A ostatnio właśnie kupiłam ten, by wypróbować dla mnie pranie i pościel musi być nie tylko świeża, ale i pachnąca.

Fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska-Pela to tancerka, choreografka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Jest Młodzieżową Mistrzynią Świata w Tańcach Latynoamerykańskich z 2010 roku. Znamy ją m.in. z serialu „Klan” i show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Zobacz także: 6 MEGA gorących fotek Julii Wieniawy! TA sesja rozpali Cię na MAXA!

Fot. InstagramKomentarze