Agnieszka Krukówna walczyła z ALKOHOLIZMEM! Teraz OSTRZEGA kobiety przed NAŁOGAMI!

Agnieszka Kruków na od najmłodszych lat była niekwestionowaną gwiazdą. Potem wpadła w alkoholizm i słuch po niej zaginął. Teraz wraca w wielkim stylu. Chce pomagać kobietom.

Popularność od dziecka

Agnieszka Krukówna była gwiazdą lat 90-tych. Od najmłodszych lat grała w filmach i zyskała sympatię widzów swoimi rolami w takich filmach jak: „Janka” czy „Boża podszewka”. Była znana i rozpoznawalna. Sukces odniósł film „Fuks” i „Farba”. Agnieszka Krukówna stała się gwiazdą, jednak niepostrzeżenie w jej życie wkradły się też problemy. Aktorka wpadła w nałóg alkoholowy. Wycofała się z show-biznesu i słuch po niej zaginął.

Wielki talent

Agnieszka Kruków była ceniona przede wszystkim za ogromny talent, rozumienie granych postaci i pracowitość. Aktorka zdobyła uznanie widzów, twórców i krytyków. Filmy z jej udziałem odnosiły sukcesy i było o nich głośno. Czy aktorka nie do końca radziła sobie z rosnąć i wprost oszałamiającą popularnością? Zaczęła nadużywać alkoholu. Nawyk w końcu przerodził się w niszczący nałóg i alkoholizm odsunął Krukównę od pracy zawodowej. Krukówna odwołała ślub z operatorem Marianem Prokopowiczem i pogrążała się w nałogu. Zniknęła z ekranów i walczyła z własnymi demonami. Widzowie zastanawiali się, co dzieje się z ich ulubienicą, jednak na jej powrót musieli długo czekać.

Pomoc kobietom

Ostatnim filmem Agnieszki Krukówny była produkcja „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”. W filmie aktorka wcieliła się w postać sędzi Sądu Najwyższego. O swojej trudnej przeszłości mówiła, że alkoholizm była tak naprawdę tylko jednym z nałogów. Powiedziała w rozmowie z serwisem Pomponik.pl:

Życie straciło dla mnie urok. Znalazłam się w pustce, którą zapragnęłam wypełnić czymkolwiek. I wtedy otarłam się o narkotyki.

Teraz aktorka chce pomóc kobietom w walce z nałogami. Zamierza napisać poradnik, w jaki sposób ustrzec się nałogów. W książce chce też zawrzeć rady dla początkujących aktorek.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Facebook/ Agnieszka Krukówna

 

Komentarze